Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Kariera IT – 22/03/2014 Concordia Design została wyłączona

Kariera IT – 22/03/2014 Concordia Design

Opublikowane przez | 6 marca 2014 | Targi Kariera IT, wydarzenia

poznan

Kariera IT – 22/03/2014 Concordia Design 

to absolutnie wyjątkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT!

Jeśli także jesteś z branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Ciekawi Cię Micro Service Architecture w Ruby? A może wolisz dowiedzieć się nieco na temat Windows Azure SQL Database Tricks & Tips? Prelekcje prowadzone przez specjalistów IT sprawią, że spędzisz czas w efektywny i kreatywny sposób.

Ponadto mamy coś extra dla pasjonatów technologicznych. W trakcie Kariery IT odbędzie się pokaz pierwszego na świecie pióra drukującego w 3D oraz drukarek rysujących w trzech wymiarach w czasie rzeczywistym.

Mało tego! Jeśli posiadasz minimum kilka lat doświadczenia zawodowego, przyjdź i zobacz jak wiele mogą Ci zaoferować firmy, z którymi współpracujemy. Nasi Partnerzy to liderzy krajowego rynku poszukujący aktualnie wykwalifikowanych pracowników.

Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy KONKURSY Z NAGRODAMI, przerwę kawową oraz materiały targowe. Dodatkowo każdy ma szansę zdobycia pracy marzeń!

Wstęp bezpłatny – wystarczy rejestracja przez stronę:
http://careercon.pl/karierait/2014/poznan

Do zobaczenia!:)

Contact Us