Menu
×
Menu

DisplayLink

Czym zajmuje się DisplayLink?

DisplayLink rozwija technologię pozwalającą na łączenie różnego rodzaju urządzeń wyświetlających obraz (monitory, projektory, tablety) z urządzeniami, które chciałyby ten obraz wyświetlać. Na dzień dzisiejszy najpopularniejszym medium służącym do tych połączeń jest łącze USB. DisplayLink jest jedyną firmą oferującą pełne rozwiązanie pozwalające na łączenie urządzeń, takich jak monitory, z komputerem za pomocą przewodów USB.

Czym zajmuje się oddział w Polsce?

Rozwiązanie DisplayLink jest w pewnym sensie nietypowe w porównaniu z innymi układami scalonymi, ponieważ bardzo duży ciężar rozwoju spoczywa po stronie programowej sterowników i serwisów działających po stronie komputera do którego podłączane są urządzenia bazujące na chipach DisplayLink.

Katowickie biuro skupia się na rozwoju tego oprogramowania. Zajmujemy się zarówno tworzeniem niskopoziomowego kodu sterowników pracujących w jądrze systemu operacyjnego, jak i rozwojem serwisu obsługującego całą ścieżkę przesyłu obrazu.

Dołącz do zespołu DisplayLink!

Dlaczego DisplayLink jest dobrą firmą dla Ciebie?

  • nasza technologia jest absolutnie nowa i ciągle tworzymy nowe rozwiązania. Nie będziesz, więc nudził się opracowując stare kody lub robiąc inną wersje czegoś, co już dawno zrobił ktoś inny „na zachodzie” ;).
  • rynek stawia nam stale wyzwania, dlatego wiele projektów ma charakter absolutnie unikalnych rozwiązań. Wszyscy członkowie zespołu współtworzą te rozwiązania dzieląc się swoimi pomysłami.
  • dbamy o stały rozwój naszych zespołów. Będziemy pomagać Ci w rozwoju twojej kariery tak jak to wybierzesz: w kierunkach technologicznych lub managerskich.
  • praca w firmie globalnej daje znakomite szanse na poszerzanie własnych horyzontów, poznawanie ludzi, poznanie tajemnic skutecznej pracy w zespołach wielonarodowych i wielokulturowych.
  • polski zespół ulokowany biurze w Katowicach na bieżąco współpracuje z kolegami z UK, USA i w Azji. Pracując w Polsce będziesz miał z nimi stały kontakt.
  • polskie biuro DisplayLink nie jest biurem outsourcingowym. Jesteśmy równoprawnym kluczowym elementem zespołów programistów w procesach R&D i obsługi produktów.
  • stosujemy najskuteczniejsze nowoczesne metody prowadzenia projektów oparte na Agile/SCRUM. Zobaczysz jak to znakomicie działa w praktyce.

Czytaj o nas na stronach www.displaylink.com i www.displaylink.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania na temat warunków pracy i naszych wymagań. Pomożemy Ci podjąć decyzję. Napisz email na skrzynkę [email protected] odpiszemy lub zadzwonimy, jeśli podasz numer telefonu.

Nasze nowoczesne biuro w Katowicach czeka na Ciebie!

OFERTY PRACY

Embedded Software Engineer
Senior Embedded Software Engineer
Senior C++ Software Development Engineer

Contact Us