Menu
×
Menu

Fast White Cat

Fast White Cat

Fast White Cat

Fast White Cat jest młodą, prężnie rozwijającą się spółką technologiczną z branży IT. Jako autoryzowany partner Google (Apps4business) oraz IBM w zakresie rozwiązań Websphere Business Process Management i Websphere Commerce mamy dostęp do technologii, dzięki którym stale podnosimy nasze kwalifikacje.

Bazując na wiedzy i bogatym doświadczeniu inżynierskim naszych specjalistów oraz na nowoczesnych technologiach informatycznych produkujemy wysokiej klasy oprogramowanie, które zwiększa sprzedaż i usprawnia pracę naszych Klientów.
Naszą wizytówką jest wykwalifikowany zespół specjalistów, który wiedzę technologiczną łączy z wiedzą menedżerską i pasją. W ten sposób zapewnia kompleksowe rozwiązania, dostosowujące się do zmiennych warunków rynkowych i wymagań klienta.


Czy chciałabyś/chciałbyś…

  • pracować przy wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii?
  • stosować nowoczesny sprzęt, by dostarczać rozwiązania najwyższej jakości?
  • brać udział w projektach o zróżnicowanym poziomie zaawansowania?
  • pracować w miłej i przyjaznej atmosferze wśród ambitnych, zdecydowanych na działanie ludzi?
  • stale szkolić i doskonalić swoje umiejętności?
  • realizowac swoje pomysły?

Jesteśmy Partnerem Google w zakresie Google Apps dla firm od 2011 roku. Zajmujemy się: doradztwem i szkoleniami, dopasowywaniem narzedzi, wdrożeniami i pełna obsługą powdrożeniową.

Partner Google w zakresie Google Apps

Partner Google w zakresie Google Apps

W maju 2012 roku otrzymaliśmy status IBM Advanced Business Partner, bierzemy udział w tworzeniu i wdrażaniu takich narzędzi jak: IBM Unica Campaign Manager, IBM Coremetrics, IBM Business Proces Manager.

IBM Advanced Business Partner

IBM Advanced Business Partner

Jeżeli chcesz pracować w dynamicznym, ambitnym zespole, przy projektach pełnych nowych wyzwań, jeżeli chcesz mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i mieć wpływ na to, co robimy, dołącz do naszych zespołów we Wrocławiu i w Warszawie!

Aplikuj:
[email protected]

OFERTY PRACY

Programista Java WebSphere

Contact Us