Menu
×
Menu

Motorola Solutions

Motorola Solutions

Motorola Solutions


Motorola Solutions dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym, a główne obszary jej działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych.

Nasza czołowa pozycja w tych obszarach obejmuje obsługę komunikacji służb bezpieczeństwa publicznego od infrastruktury do aplikacji i urządzeń, takich jak komunikatory radiowe czy specjalistyczne przenośne urządzenia obliczeniowe dla przedsiębiorstw.

Produkujemy zaawansowane urządzenia rejestrujące dane, takie jakie czytniki kodów kreskowych i RFID (identyfikacja za pomocą fal radiowych) dla biznesu. Dostarczamy profesjonalne i komercyjne radiotelefony na potrzeby różnych rynków, a z myślą o przedsiębiorcach detalicznych tworzymy również nielicencjonowane szerokopasmowe architektury i bezprzewodowe sieci lokalne (WLAN).

W Polsce Motorola Solutions posiada dwie siedziby. W Warszawie mieści się biuro handlowe, zaś w Krakowie znajdują się dwa centra Motoroli: Centrum Oprogramowania, w którym tworzone są tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA oraz Centrum Finansowe, będące częścią globalnej sieci centrów finansowych Motorola Solutions, świadczącą usługi księgowo-rozliczeniowe na światowym poziomie oddziałom firmy na całym świecie.

Pomagamy ludziom pracować lepiej w ważnych momentach. To jest nasz cel.

Czego oczekujemy od kandydatów:
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Motorola Solutions, zapraszamy na naszą stronę rekrutacyjną careers.motorolasolutions.com, na ktorej znajdziesz wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę. Od kandydatów oczekujemy różnego zestawu umiejętności, w zależności od oferowanego stanowiska.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:
Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim korzystając z formularza online dostępnego na stronie careers.motorolasolutions.com. Przed upływem dwóch tygodni poinformujemy Cię, czy zostaniesz zaproszony na wywiad telefoniczny, będący pierwszym etapem weryfikacji wiedzy i umiejętności jej zastosowania w kluczowych dla nas obszarach. Następnie odezwiemy się do Ciebie z informacją zwrotną odnośnie do wyniku selekcji. Prawdopodobnie zaprosimy Cię na tzw. panel techniczny – rozmowę z dwójką inżynierów, weryfikującą Twoje kompetencje techniczne, istotne z punktu widzenia pozycji, na którą aplikujesz oraz poziom znajomości języka angielskiego. W razie gdyby zabrakło Ci wiedzy wymaganej na konkretne stanowisko, przekazujemy informację, czego powinieneś się nauczyć przed ponownym zgłoszeniem. Jeżeli natomiast przejdziesz ten etap pozytywnie, zaprosimy Cię na rozmowę weryfikującą kompetencje interpersonalne z przedstawicielem departamentu HR oraz menedżerem departamentu, do którego aplikowałeś. W ciągu kolejnych dwóch tygodni udzielamy odpowiedzi odnośnie do wyniku procesu rekrutacji. Wybranym osobom składamy ofertę pracy.

Co oferujemy kandydatom:
Na całym świecie pracownicy Motorola Solutions wprowadzają w życie innowacje, które mają znaczenie w ważnych momentach. W Motorola Solutions każdy dzień stawia przed Tobą nowe, fascynujące wyzwania. Pomyślne zakończenie procesu rekrutacji oznacza początek kariery – pracę nad różnorodnymi projektami, realizację innowacyjnych pomysłów. Zarówno w Centrum Oprogramowania, jak i w Centrum Finansowym tylko od Ciebie zależy, w jakim kierunku będziesz się rozwijał. Oferujemy dwie ścieżki wertykalne: menedżerską oraz profesjonalną. Nasi pracownicy mogą również, w ramach ścieżki horyzontalnej, zmieniać role w zespole, projekty i departamenty, a co za tym idzie – obszary, w których pracują. Niezależnie od dokonanego wyboru, czeka na Ciebie szybka i fascynująca kariera!

W Krakowie siedziba Motorola Solutions znajduje się w nowoczesnym i ekologicznym budynku. Praca u nas oznacza realizację ciekawych projektów, międzynarodowe kontakty, wspaniałą atmosferę. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków oraz międzynarodowy plan zakupu akcji Motorola Solutions na atrakcyjnych warunkach. Naszych pracowników wyróżniamy za innowacyjność oraz przyznajemy inne nagrody formalne i nieformalne, stanowiące często sposób uznania za szczególne wyniki lub zachowania danej osoby.

Motorola dba również o wszechstronny rozwój swoich pracowników. Firma wspiera finansowo osoby pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, oferuje szereg szkoleń online oraz dostęp do biblioteki. Pracownicy mają również możliwość korzystania z karty Multisport, gry w piłkarzyki na terenie firmy, prężnie działa także u nas Fundusz Socjalny. Z jego inicjatywy corocznie bawimy się na piknikach rodzinnych, poznajemy na wyjazdach integracyjnych (paintball, wycieczki górskie, SPA, itp.), organizujemy Mikołajki dla dzieci, korzystamy z aktywności sportowych (piłka nożna, narciarstwo, kolarstwo). Oficjalne imprezy to jednak nie wszystko. Potrafimy nie tylko świetnie razem pracować, ale i miło spędzać wolny czas. Spontanicznie organizowane spotkania przy okazji zakończenia projektu, urodzin pracowników czy awansu to u nas codzienność. Nasze wartości, których podstawą jest uczciwość, określają kim jesteśmy – jako indywidualne osoby i jako przedsiębiorstwo. To przez ich pryzmat postrzegamy siebie nawzajem i postrzegają nas inni – nasi klienci, akcjonariusze, dostawcy, jak również konkurenci. Uczestniczymy w szeregu aktywności socjalnych w swoich lokalnych społecznościach. Jako firma jesteśmy także zaangażowani w ochronę środowiska.

Motorola wielokrotnie była nagradzana za wyjątkową troskę i dbałość o swoich pracowników. Otrzymaliśmy między innymi takie nagrody, jak: Inwestor w Kapitał Ludzki (2001 i 2006), Idealny Pracodawca według studentów i w kategorii IT (2008) czy Firma Przyjazna Matce (2009).

OFERTY PRACY

Senior Software Engineer Java / SQL
Software Engineer Java / C / C++
Software Engineer Java

Contact Us