Menu
×
Menu

Medius

Usprawnianie i automatyzowanie procesów biznesowych to nasza pasja!

Medius oferuje doskonałe rozwiązania umożliwiające zwiększenie wydajności i automatyzację procesów biznesowych w firmie. Rozwiązania i usługi Medius bazują na produktach Mediusflow, Microsoft Dynamics AX oraz NAV.

Medius AB został założony w listopadzie 2001 r. Siedziba firmy mieści się w Szwecji, ale obsługujemy klientów na całym świecie za pośrednictwem firm zależnych w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Skandynawii, krajach Beneluksu, Francji i Polsce oraz globalnej sieci partnerów. Na rynku polskim w Krakowie działamy od 2009 roku.

Mediusflow to zaawansowana, niezależna od systemu ERP, łatwa w obsłudze platforma do zarządzania przepływem pracy obejmująca różne aplikacje.
Nasze narzędzia to: Mediusflow Invoice oraz Platforma Mediusflow. Jesteśmy partnerem firmy Microsoft o statusie Gold w dziedzinie oprogramowania ERP. Należymy również do programu Partner Power, dzięki czemu dostarczamy te rozwiązania na całym świecie.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

Pierwszym krokiem do wzięcia udziału w procesie jest przesłanie do nas CV w języku polskim lub angielskim. W czasie rekrutacji Kandydat będzie miał możliwość rozmowy z osobą z działu HR a także z potencjalnym przyszłym przełożonym. W trakcie spotkań Kandydat spotka się z krótkimi zadaniami problemowymi badającymi rozmaite umiejętności a także wiedzę merytoryczną niezbędną do pracy w naszej firmie. Cały proces rekrutacyjny trwa około 3 tygodni a kandydat zawsze jest informowany o ostatecznym wyniku.

Czego oczekujemy od naszych kandydatów?

  • Wykształcenie wyższe lub V rok studiów na kierunku: informatyka lub kierunki pokrewne
  • Praktyczna znajomość C#, C++ oraz środowiska .Net
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Medius Poland, zapraszamy na naszą stronę http://www.medius-group.com/pl/kariera/oferty-pracy, gdzie znajdziesz wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę. Od kandydatów oczekujemy różnego zestawu umiejętności, w zależności od oferowanego stanowiska.

OFERTY PRACY
.Net Developer
MS Dynamics AX Developer

Contact Us