Menu
×
Menu

ATSI S.A.

Informacje o firmie:
Spółka ATSI S.A. powstała w 1998 roku. Dziś firma jest liderem w dziedzinie IT, zatrudnia ponad 200 pracowników.

Spółka tworzy rozproszone systemy informatyczne. Współpracuje z firmami o dominującej pozycji na rynku, m.in. jest złotym certyfikowanym partnerem Microsoft.

Wytworzone oprogramowanie trafia na wszystkie kontynenty i jest prezentowane na renomowanych wystawach branży multimedialnej.

Opisanie procesu rekrutacji na stanowisko testera
W czasie rekrutacji Kandydat będzie miał możliwość rozmowy ze specjalistą ds. HR oraz potencjalnym przyszłym przełożonym. Kandydat spotka się z krótkimi zadaniami problemowymi badającymi rozmaite umiejętności niezbędne do pracy w naszej firmie. Będziemy chcieli także sprawdzić wiedzę merytoryczną.

Po pozytywnym przebiegu powyższego procesu rekrutacyjnego, Kandydat w przeciągu 2 tygodni zapraszany jest na kolejny etap rozmów – krótka rozmowa z przedstawicielem Zarządu firmy. Na tym etapie zapadają ostateczne decyzje, co do warunków umowy i formy zatrudnienia. Jeśli przekonasz nas, że to właśnie Ty jesteś najlepszym Kandydatem na oferowane stanowisko, zaproponujemy pracę od razu lub damy odpowiedź w ciągu 2 tygodni od momentu ostatniej rozmowy w ATSI S.A.

OFERTY PRACY

Programista Testów Automatycznych (.NET / C# / C++)
Tester wydajności systemów

Contact Us