Menu
×
Menu

Getin Noble Bank S.A.

Kim jesteśmy?

Nasz bank jest organizacją, która z dnia na dzień umacnia swoją pozycję na rynku finansowym, a wszystko dzięki zaangażowaniu wielu ludzi.

Jesteśmy obecnie drugim największym pod względem aktywów bankiem z większościowym kapitałem polskim. Myśląc o nieustannym rozwoju firmy, dbamy o motywację pracowników oraz dajemy im szansę współtworzenia organizacji.

Dlaczego warto u nas pracować?

Oferujemy atrakcyjną pracę w różnych obszarach, m.in. finansowym, IT, marketingu, windykacji, sprzedaży. Oprócz pracy w placówkach bankowych sieci Getin Banku oraz sieci Noble Banku na terenie całego kraju, posiadamy ofertę dla osób zainteresowanych pracą w back-office w Warszawie, we Wrocławiu i w Katowicach.

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową. Od dwóch lat otrzymujemy od Miesięcznika Bank coroczną nagrodę właśnie za dynamikę rozwoju.

Aktywnie wspieramy naszych ludzi – już drugi rok z rzędu organizujemy rozgrywki sportowe dla osób pasjonujących się piłką nożną, w tym roku startujemy z turniejem piłki siatkowej.

Rozwijamy również Społeczną Odpowiedzialność Biznesu w naszym Banku, oferując naszym pracownikom z najlepszymi pomysłami na działania wolontariackie wsparcie finansowe na ich realizację w ramach projektu „Zgrana Ekipa”.

Jak złożyć aplikację?

Wyślij do nas swoje CV i list motywacyjny na adres [email protected] wpisując w temat maila numer referencyjny ogłoszenia, które Cię zainteresowało lub aplikuj na wybraną ofertę bezpośrednio przez formularz na naszej stronie internetowej http://www.getinbank.pl/oferty-pracy,7.html.

OFERTY PRACY
Programista Aplikacji Mobilnych Windows Phone
Programista PHP i baz danych

Contact Us