Menu
×
Menu

Mobile Experts Sp. z o.o.

Mobile Experts Sp. z o.o. to lider innowacyjnych rozwiązań mobilnych i usług w branży telekomunikacyjnej.

Tworzymy zaawansowane rozwiązania mobilne, w oparciu o które oferujemy kompleksowe rozwiązania teleinformatyczne. Dzięki doświadczeniu, możliwościom technologicznym oraz kompleksowej obsłudze, uczestniczymy w zaawansowanych projektach, przeznaczonych nie tylko dla sektora telekomunikacyjnego, lecz również finansowego, publicznego czy korporacyjnego.

Naszą firmę współtworzy zespół Mobilnych Ekspertów, składający się ze specjalistów IT, finansistów, menedżerów oraz naukowców.

Oferowane przez nas innowacyjne usługi oraz rozwiązania, oparte są przede wszystkim na bogatej wiedzy i doświadczeniu, połączonych z know-how wysokiej klasy specjalistów, o umiejętnościach unikalnych nie tylko w skali kraju, ale i świata.

Począwszy od 2007 roku, Mobile Experts intensywnie rozwija swoją działalność i poszerza swoje struktury organizacyjne. Firma stawia na współpracę, synchronizację, szacunek i wzajemne zaufanie, wychodząc z założenia, że tylko dobrze zorganizowana praca zespołowa stanowić może klucz do sukcesu, umożliwiając przy tym rozwój szeroko pojmowanego – biznesu.

W swej działalności nie koncentrujemy się wyłącznie na rynku krajowym lub – patrząc szerzej – europejskim: posiadamy swoje oddziały w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej oraz południowo-wschodniej Azji, tam też znajduje się część naszych partnerów strategicznych.

Międzynarodowe kontakty umożliwiają nam nieustanne pogłębianie specjalistycznej wiedzy oraz ciągły rozwój oferty produktowej firmy, w tym jej wewnętrznych zasobów.

Projektowanie, development oraz implementacja aplikacji mobilnych stanowią główne obszary działalności naszej firmy. Tworzymy aplikacje na wszystkie dostępne na rynku platformy mobilne – iOS, Android, BlackBerry, Windows Mobile/Windows Phone 7, J2ME, Symbian, Bada OS, MeeGo – dostosowując je do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów.

Nasze rozwiązania realizowane są na najwyższym poziomie technologicznym, dzięki ludziom, którzy ze swej pracy uczynili pasję. W ramach firmowej oferty gwarantujemy pełne zaangażowanie zespołu, na każdym etapie tworzenia i realizacji projektu.

OFERTY PRACY

Contact Us