Menu
×
Menu

Programista C/C++/C# – targi pracy 03/2014

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

PREZENTACJE PARTNERÓW

Gemius jest polską firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, a także doradztwo wspierające podejmowanie kluczowych decyzji działalności prowadzonej w internecie.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTY PRACY

Programista / Programistka iOS
Programista / Programistka Java
Programista / Programistka PHP
Programista / Programistka C / C++


Lider technologii telekomunikacyjnych, informatycznych i mobilnych. Wielokrotnie uhonorowany laureat nagród w zakresie innowacyjności i jakości rozwiązań. Dostawca rozwiązań dla światowych liderów w obszarze bankowości, finansów, logistyki oraz outsourcingu. Producent rozwiązań nagradzanych na arenie międzynarodowej także w USA. Firma z silną pozycją rynkową w krajach takich jak Niemcy, Szwajcaria, Austria, Polska, Litwa, Łotwa.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTA PRACY

Programiści C++ / C# / ASP.Net / MVC


Delphi Automotive jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych mających przede wszystkim zastosowanie w branży motoryzacyjnej. Koncern posiada w świecie ponad 100 zakładów produkcyjnych i 32 Centra Techniczne, zatrudniające ponad 100 tys. pracowników.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTY PRACY

Samodzielny Inżynier Programista
Inżynier ds. Testów Systemów z Oprogramowaniem


Eniro intensywnie rozbudowuje w Warszawie dział Group IT Production, który powstał w związku z integracją polskiego oddziału z Grupą Eniro

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTY PRACY

Programista C/C++
Programista PHP
Programista Java


Nokia Solutions and Networks is the world’s specialist in mobile broadband. From the first ever call on GSM, to the first call on LTE, we operate at the forefront of each generation of mobile technology.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTY PRACY

C Software Engineer
DSP & MCU Engineer
C++ Developer / Software Engineer
Software Configuration Engineer (Python / Linux)

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

Software Developer’s Journal – wersja PL

Miło nam poinformować, że ukazało się najnowsze wydanie magazynu Software Developer’s Journal w wersji polskojęzycznej do pobrania całkowicie za darmo, wystarczy wejść na stronę http://sdjournal.pl/magazine/1859-azure-czy-bedziemy-bujac-w-oblokach kliknąć Pobierz za darmo i postępować zgodnie z instrukacjami.

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

BONUS DLA UŻYTKOWNIKÓW PORTALU

BĄDŹ SZYBKI, ZDOBĄDŹ KSIĄŻKĘ OD WYDAWNICTWA HELION

UWAGA!!! Bonus dla każdego użytkownika portalu pracait.com

Dla każdego użytkownika mamy specjalną ofertę na książki wydawnictwa Helion. Wybierz jedną lub kilka książek, przy zapłacie wybierz kod rabatowy PROGRAMISTAC a otrzymasz rabat 15% na cały zakup**. Zachęcamy!

PONADTO…
Dla pięciu pierwszych osób, które spełnią poniższe warunki książkę wydawnictwa Helion.
Warunki zdobycia nagrody:

  • Zarejestrowanie się na naszym portalu jako osoba poszukująca pracy
  • Zamieszczenie swojego CV w naszej bazie (wypełnionego CV, zawierające informacje zawodowe i dane o wykształceniu)
  • Jak najszybsze wysłanie informacji na adres mailowy: [email protected] maila z tytułem HELION – PROGRAMISTA C 2014 – 7 edycja
  • Decyduje data wpłynięcia wiadomości na skrzynkę email oraz podanie wymaganych informacji w CV. Wygrywa tylko 5 pierwszych osoby, które umieszczą swoje CV po odebraniu tego newslettera (każda otrzyma jedną książkę) i które nie brały udział w dwóch poprzednich promocjach.

NAGRODY *

* w przyszłości planujemy kolejne nagrody, więc bądź aktywny cały czas
** oferta ograniczona czasowo od 6 do 22 marca

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

INNE WYDARZENIA

Kariera IT – 22/03/2014 Concordia Design

Jeśli także jesteś z branży IT i doskonale wiesz jak ważne jest bycie na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi – to wydarzenie organizujemy specjalnie dla Ciebie!

Kompleksowe Systemy Informatyczne – BEZPŁATNA KONFERENCJA

Jaki system wybrać dla swojego przedsiębiorstwa, jakie korzyści osiągnąć z proponowanych wdrożeń oraz poznać prawne aspekty ochrony programów komputerowych – tego dowiedzą się Państwo podczas konferencji Kompleksowe Systemy Informatyczne GigaCon, poświęconej zintegrowanym systemom, wspierającym działanie przedsiębiorstw.

Cloud Computing GigaCon – bezpłatna konferencja

Jeśli zastanawiają się Państwo jak za pomocą chmury zoptymalizować koszty w firmie, jak bezpiecznie chronić swoje dane i jak przepisy prawa autorskiego odnoszą się do usługi Saas i Paas – serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji Cloud Computing GigaCon – odpowiedzi na te i inne pytania znajdą Państwo podczas tego wydarzenia.

Koordynacja Targów Pracy
mail [email protected]
mail [email protected]
tel. 799 46 34 76
Targi pracy organizowane są przez portal

Contact Us