Menu
×
Menu

Alfavox

Alfavox

Lider technologii telekomunikacyjnych, informatycznych i mobilnych. Wielokrotnie uhonorowany laureat nagród w zakresie innowacyjności i jakości rozwiązań. Dostawca rozwiązań dla światowych liderów w obszarze bankowości, finansów, logistyki oraz outsourcingu. Producent rozwiązań nagradzanych na arenie międzynarodowej także w USA. Firma z silną pozycją rynkową w krajach takich jak Niemcy, Szwajcaria, Austria, Polska, Litwa, Łotwa.

Firma posiada swoje oddziały i centra kompetencyjne w miastach takich jak Warszawa, Poznań, Bielsko-Biała, Monachium, Frankfurt nad Menem oraz Berlin.

Realizujemy ambitne projekty informatyczne dla najlepszych w swoich branżach. Do naszego zespołu poszukujemy najlepszych oraz tych, którzy mają ambicję by stać się najlepszymi. Jeżeli lubisz programować, kręcą Cię innowacyjne projekty, szukasz nowych wyzwań to aplikuj do nas.

Zespół

Zatrudniamy grono specjalistów i pasjonatów zagadnień informatycznych, mogących nieustannie rozwijać swoje umiejętności, zainteresowania, a także pogłębiać wiedzę i zdobywać coraz większe doświadczenie w branży nowoczesnych technologii.

Dbamy o rozwój naszych pracowników m.in. poprzez indywidualnie dobierane ścieżki szkoleniowe w obszarze najnowszych technologii.

Co nas wyróżnia

Naszą wizytówką są przede wszystkim ludzie i na nich skupiamy największą uwagę. Ponadto wyróżniają nas wyrafinowane projekty informatyczne, stawiające przed nami coraz to nowsze wyzwania, najnowocześniejsza technologia, ciągłe poszerzanie zasięgu działalności. Fundamentem naszego sukcesu i wyjątkowości jest zespół programistów i inżynierów, ich wiedza oraz pozytywne podejście do pracy.

Nagrody

Alfavox wielokrotnie została wyróżniona za profesjonalizm, rzetelność i innowacyjność, co potwierdza m. in. zdobyty tytuł laureata w kategorii QI Product za najwyższą jakość, przyznany przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013 odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000. Pozycję Alfavox jako wiarygodnego partnera w biznesie i godnego zaufania pracodawcę umacniają także otrzymane certyfikaty np. „Dynamiczna Firma”, nadany przez HBI Polska za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku finansowego. Ponadto, już w 2011 roku Spółka otrzymała Certyfikat Innowacyjności za znalezienie się na „Liście 500 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw”, corocznie publikowanej w prestiżowym wydawnictwie „Raport o innowacyjności gospodarki Polski”. Kolejną nagrodą tym razem „Złoty Bit” Alfavox został wyróżniony podczas konferencji Gigacon w 2009 roku.

Zapewniamy

  • Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość indywidualnej ścieżki szkoleniowej
  • Indywidualna ścieżkę rozwojową

OFERTA PRACY

Programiści C++ / C# / ASP.Net / MVC

Contact Us