Menu
×
Menu

Delphi Automotive

Delphi Automotive jest wiodącym dostawcą nowoczesnych rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych mających przede wszystkim zastosowanie w branży motoryzacyjnej. Koncern posiada w świecie ponad 100 zakładów produkcyjnych i 32 Centra Techniczne, zatrudniające ponad 100 tys. pracowników.

Koncern rozpoczął działalność w Polsce w 1994r. zatrudniając 250 pracowników. Dziś, w 4 zakładach produkcyjnych i nowoczesnych Centrach Technicznych w Krakowie i Ostrowie Wielkopolskim, pracuje ponad 4 tys. osób.

Wiodącym profilem krakowskiego ośrodka badawczo-rozwojowego jest zaawansowana elektronika. Kolejne grupy inżynierów zajmują się rozwojem architektury elektrycznej i elektronicznej oraz pochłaniaczy par paliw.

Centrum Techniczne w Krakowie należy do najbardziej nowoczesnych placówek badawczych w Europie, a efekty jego pracy można oglądać w salonach sprzedaży prawie każdej marki samochodowej.

W krakowskim Delphi zlokalizowani są nie tylko inżynierowie, ale także ponad 250-osobowa grupa pracowników piastujących różne funkcje korporacyjne w ramach krajowej i europejskiej organizacji Delphi, w tym centrum procesowe działu zakupów, które wspiera wszystkie zakłady Delphi w Europie.

REKRUTACJA

Aktualnie rekrutujemy zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów, między innymi na stanowiska:
Inżynier Programista,
Inżynier ds. Testów Systemów z Oprogramowaniem,
Inżynier Elektronik,
Inżynier ds. Systemów Mikroprocesorowych
Inżynier MATLAB/Simulink/stateflow
Inżynier ds. Testów i Walidacji
Inżynier ds. Budowy Systemów Testowych
Hardware Reliability Engineer – Design Quality
Inżynier Projektant PCB
Inżynier ds. testów elektrycznych w laboratorium

Wszystkie nasze oferty pracy
są dostępne na
www.delphikrakow.pl

Firma oferuję program staży oraz praktyk studenckich:
Praktyki są przeznaczone dla studentów III-V roku kierunków technicznych. Wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz dyspozycyjność min. 20 godz./ tyg. Praktyki trwają min. 1 miesiąc kalendarzowy.

https://www.youtube.com/user/DelphiInnovation

OFERTY PRACY

Samodzielny Inżynier Programista
Inżynier ds. Testów Systemów z Oprogramowaniem

Contact Us