Menu
×
Menu

Eniro Polska

Eniro intensywnie rozbudowuje w Warszawie dział Group IT Production, który powstał w związku z integracją polskiego oddziału z Grupą Eniro. Dział GIP uczestniczy we wszystkich projektach związanych z zastosowaniem informatyki w Eniro – nie tylko w oddziale polskim, ale także na poziomie całej, międzynarodowej grupy. Są to nie tylko działania wspierające pracę działów operacyjnych lub sprzedażowych, ale także inne projekty, których celem jest tworzenie i rozwój nowych serwisów i usług internetowych dla użytkowników indywidualnych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy Programistów C/C++, jak również programistów PHP i Java, którzy dołączą do zespołów odpowiedzialnych za budowę nowych oraz rozwijanie istniejących systemów informatycznych, wykorzystywanych przez Eniro Polska oraz Grupę Eniro. Są to zarówno serwisy internetowe takie jak back office, front-end czy silnik wyszukiwaczy oraz inne aplikacje wspierające procesy w naszej firmie.

Oferty pracy:

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwości pracy w międzynarodowym środowisku oraz nowoczesne i komfortowe miejsce pracy (zapraszamy do obejrzenia naszej nowej siedziby w Warszawie).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy w naszej firmie, zapraszamy do kontaktu!

Katarzyna Kozłowska
[email protected]
22 289 28 28

O firmie

Eniro jest jedną z największych firm zajmujących się wyszukiwaniem lokalnym w krajach skandynawskich i w Polsce. Spółka zatrudnia łącznie około 2800 pracowników i jest notowana na giełdzie w Sztokholmie od 2000 r. Więcej informacji o firmie na www.enirogroup.com.

Wiodącą marką Eniro w Polsce jest Panorama Firm, od 20 lat najbardziej aktualne i kompletne źródło informacji o firmach (najbardziej aktualna baza – ponad 2,4 mln firm i instytucji). Produkt jest dostępny jako: wyszukiwarka lokalna w Internecie panoramfirm.pl i rozwiązania mobilne mobilne.pf.pl, wyszukiwarka mobilna m.pf.pl dla pozostałych telefonów komórkowych oraz katalogi drukowane – 8 edycji regionalnych o zwiększonym zasięgu.

Contact Us