Menu
×
Menu

New-Invest

Programowanie powierzamy Tobie, swoją karierę powierz nam!

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutowaniu specjalistów z branży IT. Oferujemy naszym kandydatom dostęp do bardzo ciekawych projektów z różnorodnych dziedzin programowania. Zapewniamy doskonały rozwój kariery ambitnych specjalistów IT. Prowadzimy newsletter dla kandydatów zarejestrowanych w naszej bazie z aktualnymi ofertami pracy/ projektów/staży zgodnych z podanymi wcześniej kwalifikacjami i wymaganiami. Rekrutujemy na terenie całej Polski oraz za granicą m.in. Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Dania, Francja. Tworzymy/rekrutujemy kilkunasto/kilkudziesięcioosobowe zespoły specjalistów jak i obsadzamy pojedyncze stanowiska. Stale współpracujemy z czołowymi firmami IT.

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których liczy się rozwój zawodowy, udział w ciekawych projektach oraz zdobywanie doświadczenia na arenie międzynarodowej.

Na naszej stronie www.new-invest.pl znajdziesz aktualne oferty pracy. Jeśli żadna z ofert nie będzie w 100 % dopasowana do Ciebie, proszę napisz w jakich projektach chcesz brać udział, chętnie przedstawimy Ci szczegóły jeśli dany projekt będzie dostępny.

OFERTY PRACY
Senior / Lead Java Developer
PROGRAMISTA JAVA
PROGRAMISTA TECHNOLOGII MOBILNYCH – JAVA

Contact Us