Menu
×
Menu

Hicron

Działalność spółki HICRON jest zorientowana na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań IT, które pozwalają rozwinąć potencjał biznesowy przedsiębiorstwa. Wspieramy firmy w realizacji ich celów strategicznych oraz obsługi klienta, korzystając z nowoczesnych technologii oraz autorskich pomysłów, dzięki którym oferujemy systemy wspomagające zarządzanie najwyższej klasy.Firma HICRON specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych systemów IT typu ERP, SAP oraz nowoczesnych rozwiązań projektowanych w Java i .NET.

Spółka HICRON powstała w 2006 roku dzięki zaangażowaniu grupy specjalistów IT, którzy swoje bogate doświadczenie, zdobyte na polskim oraz zagranicznym rynku, postanowili przekuć w nową inicjatywę biznesową. Głównym celem firmy jest wsparcie sektora średnich oraz dużych przedsiębiorstwo w poprzez dostarczanie innowacyjnych, wysokiej jakości rozwiązań IT.

Współpraca ekspertów HICRON opiera się na skutecznym i kreatywnym wykorzystaniu zdobytej wiedzy oraz wzajemnym uzupełnianiu kompetencji z zakresu konsultingu i programowania. Ten korzystny efekt synergii wpłynął na powstanie nowoczesnego oprogramowania oraz usług IT dla biznesu.

W 2010 roku firma HICRON rozszerzyła swoją działalność na rynku szwajcarskim, powołując spółkę HICRON Schweiz AG. Współpraca z zagranicznymi partnerami również oparła się na realizacji kompleksowych usług IT dla biznesu. W 2012 HICRON wzmocnił swoją pozycję w krajach nordyckich poprzez utworzenie kolejnej spółki – Scandinavia AB.

OFERTY PRACY
STARSZY PROGRAMISTA JAVA
KONSULTANT SAP – PROGRAMISTA INTERFEJSÓW
PROGRAMISTA .NET
MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY

Contact Us