Menu
×
Menu

Programista JAVA – WTP lipiec 2014

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

PREZENTACJE PARTNERÓW

Luxoft is a top-quality business technology service provider with global delivery capabilities that develops partnership with clients to deliver business critical solutions. With over 7000 employees in 20 locations worldwide and significant investments in R&D, we offer superior service delivery and support across a wide array of industries. Luxoft is a publicly-traded company on the New York Stock Exchange since June 26th, 2013.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTY PRACY

.NET Developer > (Wrocław)
Java Developer > (Kraków)
Java Developer > (Wrocław)
Business Analyst > (Kraków)


Firma BrightOne jest firmą operującą w sektorze Bussiness Process Outsourcing. Powstała w 2013 roku w wyniku przejęcia części firmy Tieto przez fundusz inwestycyjny Aurelius. Centra kompetencyjne BrightOne Poland zlokalizowane są w dwóch polskich miastach, Szczecinie i Wrocławiu w których realizowane są wszystkie etapy produkcji oprogramowania dla naszych klientów.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTY PRACY

Build Manager
C++ Software Developer
C++ UI Software Developer
Internship – Java Web Development
Software Tester


Nokia (wcześniej: Nokia Solutions Networks) to największy na świecie specjalista w dziedzinie transmisji szerokopasmowej w sieciach komórkowych.
Firma działa w czołówce każdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego połączenia w sieci GSM, po pierwsze połączenie w sieci LTE. Eksperci na całym świecie tworzą nowe rozwiązania, których poszukują operatorzy dla swoich sieci.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTA PRACY

Java Software Engineer
Software Developer – Network Engineering
Junior Solution Architect – Transport Security Solutions
Software Configuration Engineer (Python / Linux)
Software Configuration Management Engineer
System Analyst
Hardware Integration Test Engineer
Software Tester
Integration & Verification Engineer


UBS czerpie ze 150-letniej tradycji w świadczeniu usług finansowych dla klientów prywatnych i instytucjonalnych oraz organizacji na całym świecie, a także dla partnerów handlowych i osób prywatnych w Szwajcarii.

Zobacz pełną prezentację pracodawcy

OFERTA PRACY

Software Engineer
Java Software Engineer
Maven Engineer and Java Engineer
Quality Assurance Engineer

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

MATERIAŁY DODATKOWE

http://sdjournal.pl/magazine/1856-java-8-co-nowego-w-javie

Prezentujemy wybrane artykuły dostępne w wydaniu JAVA 8 – Co nowego w Javie? pisma Software Developer’s Journal – dostepnego do pobrania za darmo

Strefy czasowe w Javie i bazach danych?
Marek Berkan
Jak pamiętamy ze szkoły podstawowej, Ziemia obraca się wokół własnej osi, co powoduje występowanie po sobie pory dnia i pory nocy. Raz na dobę ustawienie promieni słonecznych jest w zenicie (najwyższym punkcie względem horyzontu), co potocznie nazywamy „południem”..
Ze względu na wspomniany ruch wokół własnej osi, punkt południa przesuwa się z prędkością 1 stopnia na 4 minuty. Gdyby każdy człowiek na Ziemi chciał mieć na zegarku godzinę 12:00 (z dokładnością co do minuty) wtedy gdy słońce jest u niego nad horyzontem w zenicie, to mielibyśmy 1440 stref czasowych – tyle jest minut w czasie doby. Z oczywistych względów jest to niemożliwe, i w latach 1878 – 1884 zaproponowano i wprowadzono podział na 24 strefy czasowe oddzielone od siebie o 1h (z drobnymi wyjątkami). Ustalono że strefą „0” będzie czas dla południka „0” przebiegającym przez obecną dzielnicę Greenwich w Londynie i nazywa się go zamiennie: UT – Czas uniwersalny (ang. Universal Time), GMT (ang. Greenwich Mean Time) lub UTC – uniwersalny czas koordynowany (ang. Coordinated Universal Time).

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

BONUS DLA UŻYTKOWNIKÓW PORTALU

BĄDŹ SZYBKI, ZDOBĄDŹ KSIĄŻKĘ OD WYDAWNICTWA HELION

UWAGA!!! Bonus dla każdego użytkownika portalu pracait.com

Dla każdego użytkownika mamy specjalną ofertę na książki wydawnictwa Helion. Wybierz jedną lub kilka książek, przy zapłacie wybierz kod rabatowy PROGRAMUJ a otrzymasz rabat 20% na cały zakup**. Zachęcamy!

PONADTO…
Dla pięciu pierwszych osób, które spełnią poniższe warunki książkę wydawnictwa Helion.
Warunki zdobycia nagrody:

  • Zarejestrowanie się na naszym portalu jako osoba poszukująca pracy
  • Zamieszczenie swojego CV w naszej bazie (wypełnionego CV, zawierające informacje zawodowe i dane o wykształceniu)
  • Jak najszybsze wysłanie informacji na adres mailowy: [email protected] maila z tytułem HELION – PROGRAMISTA JAVA – edycja lipiec 2014
  • Decyduje data wpłynięcia wiadomości na skrzynkę email oraz podanie wymaganych informacji w CV. Wygrywa tylko 5 pierwszych osoby, które umieszczą swoje CV po odebraniu tego newslettera (każda otrzyma jedną książkę) i które nie brały udział w dwóch poprzednich promocjach.

NAGRODY *

* w przyszłości planujemy kolejne nagrody, więc bądź aktywny cały czas
** oferta ograniczona czasowo od 10 do 24 lipca 2014

PREZENTACJE PARTNERÓW | ARTYKUŁ | BONUS | WYDARZENIA

KONFERENCJE / WYDARZENIA / SZKOLENIA

9. edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe z zakresu innowacyjnych rozwiązań internetowych

Innowacyjne rozwiązania internetowe – autorzy prac dyplomowych podejmujący ten temat mogą wziąć udział w konkursie organizowanym już po raz dziewiąty przez firmę e-point SA (www.e-point.pl). Na najlepszych czekają nagrody finansowe.

Koordynacja Targów Pracy
mail [email protected]
mail [email protected]
tel. 799 46 34 76
Targi pracy organizowane są przez portal

Contact Us