Menu
×
Menu

opensky Data Systems

opensky Data Systems

Od momentu założenia w 2004 roku, opensky Data Systems stała się jedną z najbardziej pionierskich firm w dziedzinie IT, na rynku irlandzkim. Koncentrujemy się na zaopatrzeniu firm w innowacyjne i indywidualne rozwiązania IT oraz w usługi zarządzające, dzięki którym wzrasta wydajność, produktywność oraz optymalizacja wydatków.

opensky posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania, budowy, wdrażania i wspierania rozwiązań zarządzania informacją. Dzięki temu nasi klienci mogą łatwo zarządzać, analizować i raportować dane biznesowe.

Naszą firmę cechuje doskonałość w projekcie technicznym, elastyczne, niezawodne, zorientowane na klienta podejście oraz wysoka jakość. Posiadamy klientów w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Europie i na Bliskim Wschodzie.
opensky jest obecnie jednym z głównych dostawców rozwiązań IT dla wielu sektorów, w tym: sektora publicznego, służby zdrowia, handlu detalicznego i produkcji, transportu, rolnictwa, organizacji charytatywnych i non-profit, szkolnictwa wyższego oraz sektora finansowego.

Dlaczego praca w opensky jest tak atrakcyjna?

Szczycimy się naszym zespołem wykwalifikowanych, zdolnych i zmotywowanych ekspertów technicznych, którzy lubią swoją pracę i chętnie dzielą się swoją wiedzą z kolegami.

Technologie, Umiejętności i Doświadczenie

Nowi pracownicy zdobędą bezcenną wiedzę techniczną i doświadczenie poprzez pracę przy średnich i dużych projektach oraz dzięki współpracy z naszym doświadczonym zespołem specjalistów IT. Będą mieli również możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami :

  • Business Intelligence – MSSQL 2008/2012, Data warehouse, SSAS, OLAP, Power Pivot, Sharepoint
  • Rozwój oprogramowania – .NET 4.0, Java, Web Systems, Agile Development
  • Urządzenia mobilne – Windows Mobile, Android, iOS
  • Bazy danych – MSSQL 2008/2012

Szkolenia & Rozwój

W opensky wierzymy w rozwój każdego członka naszego zespołu. Dlatego oferujemy niezbędne szkolenia i wsparcie w celu zapewnienia świetnych wyników w pracy i rozwoju kariery.

OFERTY PRACY

Programista .NET
SQL Business Intelligence Developer

Contact Us