Menu
×
Menu

DOT Systems Sp. z o.o.


DOT Systems Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm informatycznych w Polsce specjalizującą się w rozwoju systemów informatycznych dla rynku telekomunikacyjnego. Powstające aplikacje są unikalne i tworzone na zamówienie klienta.

Firma zatrudnia około 30 specjalistów: programistów, projektantów i analityków systemowych. Nasi pracownicy do doświadczeni informatycy i długoletnim stażem. W skład zespołu wchodzą także świeżo upieczeni absolwenci studiów wyższych.

DOT Systems specjalizuje się w projektowaniu, integracji i wdrażaniu nowatorskich systemów teleinformatycznych, wspomagających działalność operatorów telekomunikacyjnych, instytucji oraz przedsiębiorstw, nastawioną na dostarczanie rozwiązań i usług informatycznych w kilku obszarach:

  • systemów wspomagających pracę działów technicznych,
  • budowę, integrację i wdrażanie oprogramowania wspierającego działanie procesów biznesowych w przedsiębiorstwach,
  • integrację systemów zarządzania z siecią operatorów telekomunikacyjnych,
  • budowę usług w oparciu o własną platformę usług sieci inteligentnych (IN),
  • budowę usług mobilnych w oparciu o unikalną platformę MOBILE PLANET,

Od wielu lat specjaliści DOT Systems realizują projekty dla klientów na całym świecie. Nasze rozwiązania zostały z powodzeniem wdrożone u takich klientów jak: Telstra, Bezeq, Turk Telekom, Telekomunikacja Polska, EXATEL, Mediatel, Slovak Telecom, Telemar, DT czy CNC Beijing.

Produkty DOT Systems obejmują kilka systemów, z których najważniejszym jest system pathFinderNG stanowiący szerszą linię produktową, w skład której wchodzą:

  • pathFinder – platforma dedykowana do zarządzania procesami biznesowymi i sieciowymi hurtowego handlu ruchem
  • pathMonitor – platforma dedykowana do monitorowania i zarządzania ruchem w sieciach telekomunikacyjnych
  • ne2os Gateway – generyczna platforma mediacyjna dedykowana do integracji systemów OSS z siecią

Poszukujemy uzdolnionych osób, z doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania, otwartych na nowe wyzwania, chętnych do rozwijania swoich umiejętności i lubiących pracować w zespole.

OFERTY PRACY

Programista ASP.NET

Contact Us