Menu
×
Menu

Rawlplug

O Rawlplug

Rawlplug to od ponad 100 lat jeden z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. Nasi inżynierowie opracowują pionierskie rozwiązania, które dzięki wysokiej jakości, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym.

W dużej, międzynarodowej grupie kapitałowej, w skład której wchodzą firmy produkcyjne i dystrybucyjne zatrudniające blisko 2 000 pracowników, nie bylibyśmy w stanie funkcjonować bez sprawnego IT. Komunikacja w tak rozbudowanej strukturze i przy wielu kanałach sprzedaży, to nie lada wyzwanie. Nasi specjaliści IT, tworzą oprogramowanie na miarę oczekiwań naszej organizacji – wspierające procesy produkcyjne, logistykę i komunikację, a także tworzą narzędzia ułatwiające pracę partnerom biznesowym Rawlplug.

Nasi Pracownicy

Naszym pracownikom stwarzamy możliwość budowania kariery w oparciu o ich indywidualne talenty.

W Rawlplug każdy pracownik jest członkiem międzynarodowej społeczności, którą jednoczą wspólne dążenia, wizja i chęć ciągłego doskonalenia. Oprócz zapewnienia stabilnego stanowiska pracy i narzędzi do jej wykonywania, tworzymy także warunki do rozwoju zawodowego i osobistego oraz wspieramy indywidualne inicjatywy. Zachęcamy naszych pracowników do aktywności, staramy się ich zmotywować do podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia swoich kompetencji.

Praca w Rawlplug

Praca w Grupie Rawlplug, to możliwość poznania bardzo dynamicznego i różnorodnego środowiska pracy oraz realna perspektywa podniesienia poziomu kompetencji. Obecnie do rozwijającego się prężnie działu Web Division, który jest częścią naszego IT, poszukujemy specjalistów wybranych technologii, mogących wnieść świeże spojrzenie na standardowe zagadnienia związane z web development.

Miejsce pracy: Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław
Miejsce pracy: Wrocław

Contact Us