Menu
×
Menu

Wikia

Wikia to międzynarodowa, internetowa platforma publikacji treści, umożliwiająca każdemu użytkownikowi Sieci tworzenie bezpłatnych wiki czyli stron na dowolny temat, które mogą być edytowane przez wiele osób jednocześnie. Obecnie Wikia skupia przeszło 300 000 takich serwisów na różne tematy pogrupowane ogólnie na działy: gry, rozrywkę i styl życia.


Centrala firmy mieści się w San Francisco a od 2006 roku Wikia posiada centrum B+R w Poznaniu, obecnie największy oddział zagraniczny firmy, zatrudniający blisko 40 inżynierów.

Wikia

Wikia

Jesteśmy otwarci na współpracę z bystrymi i zdolnymi inżynierami, którzy zechcą dołączyć do naszego międzykulturowego zespołu geeków (czasami nazywanych współpracownikami) aby wspólnie budować ekscytujący i popularny serwis, z którego korzystają miliony entuzjastów z całego świata.


Aktualnie Poszukujemy zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania osób na stanowiska:

oraz

  • Praktykantów do wszystkich działów

Więcej szczegółów na temat naszych ofert pracy można znaleźć na stronie www.wikia.com/Hiring.

Oferujemy elastyczną formę zatrudnienia i godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz opcje na udziały, dodatkową opiekę medyczną i kartę MultiSport Plus (opcjonalnie). Umożliwiamy poszerzenie wiedzy i umiejętności podczas co najmniej dwóch pełnopłatnych konferencji w roku oraz delegacje do naszego biura w San Francisco. Zapewniamy bogate zaplecze socjalne w tym posiłki i imprezy integracyjne.

Wszystkich zainteresowanych oferta pracy prosimy o przesłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym w j. angielskim do Agnieszki Chojnowskiej na adres [email protected]

Contact Us