Menu
×
Menu

RADMOR

RADMOR jest największym polskim producentem sprzętu radiokomunikacji ruchomej UKF FM. Firma oferuje sprzęt skonstruowany według najnowszych światowych technologii. Urządzenia umożliwiają budowanie konwencjonalnych systemów dyspozytorskich i nowoczesnych sieci trankingowych, w tym TETRA i DMR.

RADMOR to firma elastyczna, gotowa zaoferować różne systemy łączności. Zaopatrujemy w sprzęt łączności taktycznej Polskie Siły Zbrojne i armie innych krajów. Polskie wojsko i służby mundurowe są naszymi głównymi i najważniejszymi klientami.

Istnienie Radmoru od 1947 roku świadczy o stabilności firmy oraz o jej wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie łączności. Nowoczesność konstrukcji oraz procesów produkcyjnych zapewniają stałą, wysoką jakość urządzeń.
Siłą firmy jest zdolność do elastycznego reagowania na bieżące potrzeby klientów i wprowadzenie do oferowanych systemów łączności „funkcji na życzenie”.
Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie uczestniczą w realizacji wielu interesujących projektów. Zajmują się projektowaniem radiotelefonów i radiostacji, tworzeniem oprogramowania do nich.
Nowoczesna baza produkcyjna, stosowanie nowych technologii, inwestowanie w rozwój myśli technicznej i wprowadzanie jej do międzynarodowych projektów badawczych i rozwojowych – stawiają RADMOR w elitarnym gronie najbardziej innowacyjnych polskich firm.

OFERTA PRACY:

Programista – Tester oprogramowania / Tester oprogramowania DSP

Contact Us