Menu
×
Menu

Pearson IOKI

Kim jesteśmy?

Pearson IOKI to ponad 120-osobowy, pełen pasji i zaangażowania zespół zajmujący się tworzeniem platform i materiałów e-learningowych wspierających naukę języka angielskiego. Jesteśmy częścią grupy Pearson – międzynarodowej organizacji z ponad 200-letnią historią, co daje nam możliwość pracy nad produktami o globalnym zasięgu, jak i realnego kształtowania przyszłości edukacji na świecie!

Zainteresowany?

Poczytaj o nas więcej na: http://www.pearson.com/about-us/pearson-at-a-glance.html

Kogo szukamy?

doświadczonych specjalistów IT (m.in. Programistów PHP, Programistów JavaScript – pełną listę aktualnych stanowisk znajdziesz na naszej stronie www.ioki.com.pl/praca). Aktualnie poszukujemy też specjalistów z obszaru QA. Ich głównym obszarem działań będzie planowanie, implementacja i utrzymanie testów automatycznych (funkcjonalnych i wydajnościowych) zwiększających zaufanie do aplikacji tworzonych w podejściu Continous Delivery. Dodatkowym obszarem działania będzie testowanie akceptacyjne i eksploracyjne już na wczesnym etapie rozwoju oprogramowania. W codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia takie jak: Jenkins, Selenium Webdriver, Behat, JMeter i wiele innych. Aktualnie szukamy:

Praktykantów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie przy tworzeniu aplikacji internetowych – jeśli chcesz, aby takie hasła jak Cache, Symfony, HAProxy, Varnish, TDD, Continuous delivery, Redis, AWS, CanJS, MVP, MVC były Ci jeszcze bliższe, to zapraszamy do udziału w najbliższej edycji wakacyjnych, płatnych praktyk IT.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim fantastyczna atmosfera start-upu połączona ze stabilizacją, jaką daje bycie częścią dużej międzynarodowej korporacji. Nie wierzysz, że jest to możliwe? Zapraszamy, przekonaj się sam!

Always Learning – motto Pearsona towarzyszy nam w codziennej pracy. Stawiamy na rozwój, chętnie uczestniczymy w szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Technologie i projekty

Pracujemy z GIT/Gerrit, na co dzień operujemy Require.js, HTML5, CSS3, Jasmine, CanJS, nie commitujemy bez jsHint-a. Programujemy w językach PHP 5 i C# w oparciu o SQL, XML, XSD, UML, Symfony 2, codziennie poszukując nowych technologii, które będą napędzać przyszłość e-learningu.

Wszystkie projekty prowadzimy w oparciu o metodykę Agile SCRUM.

Nasz główny produkt to NMEL – dynamicznie rozwijająca się platforma do nauki języka angielskiego, z której korzysta kilkaset tysięcy użytkowników z ponad dwudziestu krajów (a liczba ta stale się zwiększa!).

Kontakt

Nasza firma mieści się w Poznaniu, we wrześniu przenosimy się do nowo budowanego budynku Nobel Tower, Centrum Zaawansowanych Technologii http://www.nobeltower.pl/. Mieszkasz poza Poznaniem? Nic nie szkodzi, oferujemy wsparcie przy relokacji.

Chcesz być na bieżąco z nowymi technologiami wykorzystywanymi w szczytnym celu? Zajrzyj tutaj: http://labs.pearson.com/

Aktualne oferty pracy i praktyk znajdują się tutaj: http://www.ioki.com.pl/praca

Jesteś zainteresowany innymi formami współpracy? Napisz do nas: [email protected]

Contact Us