Menu
×
Menu

Aldec-ADT

Aldec-ADT* jest producentem nowoczesnego oprogramowania przeznaczonego do projektowania układów scalonych FPGA i ASIC.

Naszymi produktami są Active-HDL, Riviera-PRO — pakiety zintegrowanego środowiska wspomagającego projektowanie układów cyfrowych z wykorzystaniem języków opisu sprzętu VHDL, Verilog HDL, SystemVerilog oraz SystemC.

Active-HDL znalazł szerokie uznanie na całym świecie, szczególnie wśród projektantów układów FPGA.

Duże walory użytkowe naszego oprogramowania zostały docenione przez wiele uniwersytetów w Polsce i na całym świecie. Produkty Active-HDL i Riviera-PRO są także aktywnie wykorzystywane do nauczania języków opisu sprzętu – VHDL i Verilog – w dziesiątkach uczelni na wszystkich kontynentach.

Nasze produkty, zaprojektowane i wykonane w całości w Polsce, używane są od wielu lat przez tysiące firm w tym również przez największe światowe koncerny i organizacje rządowe.

Z pomocą naszych narzędzi tysiące inżynierów z powodzeniem pokonują niełatwy proces projektowania największych programowalnych układów FPGA o pojemnościach sięgających kilku milionów bramek logicznych.

Misją naszej firmy jest produkcja zaawansowanego technologicznie i niezawodnego oprogramowania przeznaczonego dla inżynierów elektroników. Kryterium jakości i stabilności dostarczanego przez nas oprogramowania stawiane jest w Aldec-ADT na pierwszym miejscu.

Jednak największą wagę przywiązujemy do perfekcyjnej obsługi naszych klientów — na każde zapytanie lub zgłoszony problem odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Jesteśmy gotowi w każdej chwili dokonać niezbędnych zmian czy uzupełnień naszego oprogramowania w obszarach zgłaszanych przez naszych klientów jako krytyczne. Nasi klienci wiedzą, że Aldec nie pozostawia ich samym sobie — pomagamy nie tylko w zakresie efektywnego użytkowania naszych narzędzi ale służymy również radą i pomocą w całym procesie projektowania najbardziej skomplikowanych układów cyfrowych.

Obecnie zatrudniamy ponad 80 inżynierów elektroników i informatyków w dwóch biurach w Gliwicach i Katowicach.

Posiadane doświadczenie, szeroki krąg aktywnych użytkowników oraz bardzo dobre kontakty z naszymi odbiorcami umożliwiają stały rozwój firmy i oferowanych produktów.

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy produkty i rozwiązania, które w doskonały sposób wpasują się w Państwa potrzeby projektowe i produkcyjne.

OFERTA PRACY
Inżynier Aplikacji, Tester Oprogramowania

*Aldec-ADT sp. z o.o. jest dostawcą oprogramowania dla firmy Aldec, Inc.

Contact Us