Menu
×
Menu

UBS

We are UBS

UBS jest jedną z wiodących globalnych instytucji finansowych. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami oraz bankowości inwestycyjnej. W UBS Kraków pracownicy współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata. Zapewniają im wsparcie w zakresie realizacji najlepszych w swojej klasie rozwiązań. Uczestniczą w projektach o zasięgu międzynarodowym, czerpiąc z wzajemnej wymiany doświadczeń i wiedzy.

UBS nie tylko zapewnia najwyższej jakości usługi dla klientów, ale także gwarantuje przyjazne, pełne wyzwań oraz możliwości rozwoju środowisko pracy.

Nasze działy:

 1. Operations
 2. Finance
 3. HR Advisory& Operations
 4. Legal, compliance and risk
 5. IT
 6. Data Services
 7. Project Management Office

Więcej informacji o strukturze znajdziesz na naszej stronie.

We are team players

W UBS większość projektów realizuje się w zespołach projektowych, często z różnych działów. Ich członkowie zapewniają sobie wzajemną pomoc i wspólnie dążą do sukcesu, czyniąc pracę bardziej efektywną, a także – przyjemniejszą. Współpracują ze sobą także po godzinach – w 13 różnych sportowych sekcjach UBS. Nasze działania CSR koncentrują się wokół obszarów: różnorodność, edukacja, środowisko oraz przedsiębiorczość.

Nasze największe projekty to:

 • Krakow Business Run 2012, Business Run w Katowicach, Krakowie i Poznaniu w 2013 r.
 • Charity Golf Tournament 2012 & 2013
 • Poza Horyzonty Musical 2013
 • Women’s Business Network

Krakow Business Run, który zainicjowaliśmy w 2011 r., to dla firmy i pracowników okazja do wspólnego działania wykraczającego poza standardowy zakres pracy. Głównym celem jest pomoc w zakupie protez beneficjentom fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, jednak oprócz tego bieg ma za zadanie:

 • propagować zdrowy tryb życia,
 • integrować krakowskie środowisko biznesowe,
 • promować poszczególne miasta jako przyjazne mieszkańcom i biznesowi.

Początkowo bieg odbył się tylko w Krakowie, rok póżniej dołączyły Poznań i Katowice. W roku 2014 w kolejnych miastach przedstawiciele środowiska biznesowego będą pomagać podopiecznym fundacji już pod szyldem ogólnokrajowej akcji charytatywnej: Poland Business Run.

We are searching for talent

Do naszego krakowskiego zespołu szukamy specjalistów, a także studentów oraz absolwentów zainteresowanych pracą w takich działach, jak: Finance, HR, Compliance & Risk, Operations, Legal, Technology (IT) oraz Data Services.

W tym momencie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Proces rekrutacji rozpoczynasz od aplikacji online.

Jeśli spełniasz kluczowe wymagania dla danego stanowiska, następnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna. Możesz spodziewać się pytań dotyczących doświadczenia zawodowego, zainteresowań i oczekiwań płacowych.

Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na testy. Ich rodzaj jest dostosowany do profilu stanowiska: mogą one zawierać pytania badające zdolności analityczne, cechy osobowości, umiejętności językowe oraz techniczne (np. Java, SQL, itp.).

Z wybranymi kandydatami menadżer przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną. W niektórych przypadkach należy się spodziewać dodatkowych etapów rekrutacyjnych przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Wszyscy kandydaci są informowani o następnych krokach lub naszej decyzji.
Aby sprawdzić kompleksową ofertę ról IT, zapraszamy na stronę: www.ubs.com/polandcareers

Contact Us