Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych! została wyłączona

Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych!

Opublikowane przez | 9 września 2013 | konferencje

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do Warszawy na największą z cyklu, dwudniową edycję bezpłatnej konferencji Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz stowarzyszenie ISSA Polska.

24-25 września, hotel Novotel Airport

Bezpłatna rejestracja na stronie: http://gigacon.org/bin-warszawa/2013

Wybrane wykłady:

  • Risk Management vs. Cybercrime – jak planować bezpieczeństwo przy wdrożeniu systemów IT w internecie, aby nie stać się ofiarą – Grzegorz Długajczyk (ING Bank Śląski)
  • Jak zapewnić bezpieczeństwo prawne przedsiębiorcom działającym w Internecie – Paweł Jóźwiak (Świeszkowski & Jóźwiak Adwokat i Radca Prawny spółka partnerska)
  • Wdrożenie zarządzania incydentami bezpieczeństwa informacji w banku z wykorzystaniem normy ISO/IEC 27035 – Maciej Kulisiewicz (Credit Agricole Bank Polska S.A.)
  • System zarządzania i monitorowania bezpieczeństwem firewalli w dużej organizacji na przykładzie Orange Polska – Andrzej Karpiński, Łukasz Pisarczyk (Orange Polska)
  • Wdrożenie zasad bezpieczeństwa razem z systemem ERP – Andrzej Sobczak (Konsultant IT oraz Bezpieczeństwa Informacji)
  • Zarządzanie ryzykiem w biznesie i działalności pionów IT – Wojciech Garstka (Niezależny ekspert)
  • Jak (nie) zarządzać projektem wdrożeniowym — studium nieudanego projektu – Marek Kowalczyk (Niezależny ekspert)
  • Aspekty prawne bezpieczeństwa danych w usługach w chmurze – Maria Markiewicz (Kancelaria Radców Prawnych Kalinowski Wojciński Korzybski)
  • Dokumentacja bezpieczeństwa informacji – jak zdrowy rozsądek zastosować do wymogów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych – Piotr Dzwonkowski (ISSA Polska)

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, niezbędna jest rejestracja na stronie: http://gigacon.org/bin-warszawa/2013/rejestracja

Partnerzy: COMARCH, Domeny/CertyfikatySSL, NAVI, Sejf Danych, TÜV NORD Polska, Socomec, FAST Group

Firmy uczestniczące: Orion Instruments Polska, Evizone, SearchInform, Action, EM&CA, Nuance

UWAGA! Wśród uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody, m.in. książki ufundowane przez wydawnictwo Helion, a także specjalny pakiet “Magia SPA” ufundowany przez Uzdrowisko Nałęczów, a w nim: zabiegi odnowy biologicznej SPA, nocleg w Termach Pałacowych Nałęczowianka z całodziennym wyżywieniem oraz codzienny nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium!

Fundatorem voucherów na jazdę terenową jest pierwszy profesjonalny Tor Off-roadowy Drive-Position w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 2b. W tym miejscu przeżyjecie prawdziwą Off-roadową przygodę, podczas jazd Mitsubishi Pajero na jednej z trzech tras, pod okiem instruktora.

Fundatorem “weekendu przetrwania” jest firma ASG Predators, survival, ASG, Team Building, szkolenia wojskowe, imprezy integracyjne dla firm.

Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska jest fundatorem dziesięciu rocznych e-prenumerat miesięcznika “Komputer Świat”.

Zapraszamy do stoiska firmy EM&CA – wśród osób, które wezmą udział w wypełnieniu krótkiej ankiety, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, m.in. weekend w Hotelu Masovia w Giżycku!

Firmy mające rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa informatycznego zapraszam do wypromowania się na wydarzeniu:

Aleksandra Pyrak

Kierownik projektu

[email protected]

608 299 998

Contact Us