Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Jak wynagradzani są specjaliści i menedżerowie z branży IT oraz Telekomunikacji? została wyłączona

Jak wynagradzani są specjaliści i menedżerowie z branży IT oraz Telekomunikacji?

Opublikowane przez | 21 marca 2013 | felieton

http://antal.pl/

http://antal.pl/

Średnie wynagrodzenie miesięczne brutto specjalistów i menedżerów w Polsce w 2012 roku wyniosło 9380 zł – wskazuje raport Antal International. Oznacza to niewielki spadek w stosunku do zeszłego roku. Na stabilnym i wciąż stosunkowo wysokim poziomie utrzymują się również pensje w sektorze IT oraz Telekomunikacji.

Antal International opublikował właśnie wyniki raportu „Wynagrodzenia Specjalistów i Menedżerów 2013”. Aby raport był jak najbardziej trafny wykorzystane zostały w nim dane z trzech źródeł – badania ankietowego na próbie ponad 1500 respondentów, dane uzyskane z ponad 1000 projektów rekrutacyjnych przeprowadzonych przez konsultantów Antal International, a także zebranych przez nich wywiadów podczas rozmów w pracodawcami i kandydatami.

Ze względu na obszerność oraz lepsza prezentację artykułu resztę możesz przeczytać po pobraniu całej treści w formacie PDF lub DOC.

Do pobrania pliku wymagana jest rejestracja na portalu.

Zachęcamy do lektury: KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ PEŁNĄ TREŚĆ ARTYKUŁU (format PDF)

O Antal International w Polsce

W Polsce Antal International działa od 1996 roku i jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw. Antal International świadczy usługę rekrutacji stałej, jak i zatrudnienia kontraktowego. Dzięki rozwiązaniom HR Consulting z zakresu oceny i rozwoju pracowników oraz Recruitment Process Outsourcing firma kompleksowo odpowiada na potrzeby pracodawców. Więcej informacji na www.antal.pl.

Contact Us