Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Konferencja DevCon Wrocław, 20 czerwca 2013 została wyłączona

Konferencja DevCon Wrocław, 20 czerwca 2013

Opublikowane przez | 5 czerwca 2013 | konferencje, wydarzenia

devcon_znak_500x129

Ile wart jest twój projekt informatyczny? Jak zdobyć fundusze, żeby zarabiać na swoich pomysłach!

Tylko teraz panel poświęcony startupowi ułatwi Ci ekspansję na rynek informatyczny. Wystartuj z GigaCon i zaprogramuj swój biznes!

Zapraszamy na BEZPŁATNĄ konferencję DevCon GigaCon 20 czerwca we Wrocławiu w Hotelu Orbis.

DevCon to konferencja poświęcona przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych i aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennym wykorzystywaniu stworzonych rozwiązań.

Patronat honorowy objęło Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania oraz Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania!

Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma 10% rabatu na szkolenia przygotowujące do zdania międzynarodowych  egzaminów na certyfikaty: *ISTQB, REQB, IBAQB, OCUP, OMG Certified UML Professional Fundamental* ufundowane przez Centrum egzaminacyjne SQAM!

Wybrane tematy:

  • Rola analizy biznesowej w przygotowaniu wymogów dla wdrożenia systemów informatycznych wspierających działalność firmy
  • Differentiating Your Apps; Delivering High Impact Experiences
  • Tworzenie technologii to nie wszystko. Trzeba jeszcze wiedzieć jak ją dobrze sprzedać – Architektura to podstawa. Efektywna rozbudowa dużych projektów przy użyciu Symfony 2.

Do wygrania atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Helion! Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja na stronie: http://gigacon.org/devcon/wroclaw/rejestracja

 

Firmy zainteresowane współpracą prosimy o kontakt:

Barbara Gilbas

[email protected]

tel. 22 427 36 51 / fax. 22 244 24 59

Contact Us