Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Nowy SDJournal do pobrania za darmo została wyłączona

Nowy SDJournal do pobrania za darmo

Opublikowane przez | 4 lutego 2015 | SDJournal, wydarzenia

sdj012015 (3)Szybki i łatwy WebGL z silnikiem AexolGL – pobierz za darmo

 • Z bloga architekta systemowego                 Steramsoft
  Krzysztof „Kris” Olszewski
  „Verto” to słowo, które od dłuższego już czasu sprawia, że kilkanaście osób z jednego z zespołów w zielonogórskiej firmie Streamsoft budzi się wcześniej niż zazwyczaj. Budzi się, nie tylko za sprawą nadgorliwego budzika czy nieodpartej chęci odbycia porannej „przebieżki”.
 • Responsywny Web Design
  Chodorek Damian
  W ostatnich latach rynek urządzeń mobilnych eksplodował. Dostęp do internetu z telefonu czy tabletu jest dziś standardem. Ogromna liczba stron internetowych jest jednak nieprzystosowana do małych ekranów, co znacznie utrudnia życie użytkownikom urządzeń mobilnych. W tym artykule postaram się zaprezentować technologie i sposoby, które umożliwiają tworzenie stron przyjaznych właścicielom małych ekranów.
 • Szybki i łatwy WebGL z silnikiem AexolGL              Aexol
  Artur Czemiel
  Od dłuższego czasu możemy zauważyć coraz większe zainteresowanie technologią WebGL. Wiele osób twierdzi, że technologia ta zdominuje przyszłość interaktywnej rozrywki. Czy to prawda? Wielkie koncerny walczą o jak najszersze i jak najwydajniejsze wsparcie WebGL dostrzegając jego ogromny potencjał.
 • Program jako utwór, programista jako twórca – prawa do programu
  Bartłomiej Leszczyński, Piotr Zawadzki
  Coraz większa obecność szeroko rozumianej informatyki w codziennym życiu rodzi coraz większe zapotrzebowanie na pracowników zajmujących się oprogramowywaniem urządzeń, komputerów i maszyn. Innymi słowy, rośnie zapotrzebowaniena programistów.
 • Wizualizacja struktury intonacyjnej wypowiedzeń dla celów analizy i syntezy mowy cz.2 Wypowiedzenia pytające (na materiale języka rosyjskiego, niemieckiego i polskiego)!
  Juliusz skorek
  Niniejsza publikacja jest kontynuacją pracy Wizualizacja struktury intonacyjnej wypowiedzeń dla celów analizy i syntezy mowy stanowi jej integralną i dalsza część. W powszedniej wprowadzono pojęcie akcentu suprematycznego jako element identyfikujący rodzaj wypowiedzenia.

Do pobrania ze strony http://sdjournal.pl/szybki-i-latwy-webgl-z-silnikiem-aexolgl/

 

Contact Us