20 Sie 2014

Umowa o pracę Administrator Systemu IT

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia – Opublikowane przez FlexHRWszędzie

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy

logo serwisy ogłoszeń

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, Kandydatów na stanowisko:

ADMINISTRATOR SYSTEMU IT

miejsce pracy: Grudziądz lub/i Niemcy
Nr ref: IT/gr/2014

ZADANIA:

  • Wspieranie użytkowników w codziennym stosowaniu oprogramowania ERP
  • Współodpowiedzialność za sprawne działanie i rozwój oprogramowania ERP oraz optymalizacja procesów biznesowych
  • Analiza i usuwanie błędów w obszarze ERP
  • Opieka nad systemem elektronicznej wymiany danych – EDI
  • Instalacja i konfiguracja stacji roboczych, serwerów i urządzeń peryferyjnych
  • Szkolenie użytkowników kluczowych

WYMAGANIA:

  • Bogate doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi Windows dla serwerów i klientów (Linux będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w administracji i konserwacji serwerów (Citrix)
  • Dobra znajomość sprzętu i sieci (LAN/WAN) oraz aktualnych technologii zabezpieczających, (Firewalls, VPNs, AV Software, AD, Routing)
  • Bardzo dobra znajomość w zakresie wirtualizacji (VMware)
  • Doświadczenie w administracji jednego z systemów ERP (preferowany Abas, CDN XL)
  • Doświadczenie w konfiguracji i zarządzaniu mobilnymi urządzeniami do przechowywania danych oraz w konfiguracji i zarządzaniu urządzeniami mobilnymi (Apple, Android)
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania kamerami sieciowymi
  • Atutem będzie znajomość technologii internetowych (Java, Javascript, HTTP/HTTPS)
  • Gotowość relokacji do Niemiec (czasowej lub stałej)

OFERTA:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub innej)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności kandydata
  • Wyzwania informatyczne i pracę przy zaawansowanych technologiach IT
  • Pracę w międzynarodowym otoczeniu i projektach
  • System szkoleń wdrożeniowych i możliwość efektywnego rozwoju zawodowego

Aplikacje z dopiskiem: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FlexHR dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.Ust. nr 101 poz.926 z póź. zm.) oraz nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila prosimy przysyłać na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Kategorie oferty : Administrator sieci i systemów komputerowych, Bezpieczenstwo / Systemy / Sieci, ERP, Instalacja i konfiguracja, JAVA i Języki programowania. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: Abas, administrator, CDN XL, EDI, ERP i Wdrożenie.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us