4 Lip 2016

Umowa o pracę Administrator Systemu Unix

Advanced Administrations Sp. z o.o. – Opublikowane przez datawebWarszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Administrator Systemu Unix

Wymagania:

  • dobra znajomość i doświadczenie w administracji Linux/BSD (aktywne korzystanie z wiersza poleceń, konfiguracja systemu, parametry jądra, sysctl.conf);
  • rozumienie wszystkich poziomów RAID i umiejętność nastawiania software raid (Linux i FreeBSD) i hardware (controller LSI и Adaptec);
  • umiejętność korzystania z programów narzędziowych dig, nslookup, whois, ping, mtr, etc;
  • dobra znajomość web-server (Apache, nginx) i doświadczenie w ich regulacji w warunkach dużych obciążeń;
  • doświadczenie i umiejętność konfiguracji serwera bazy danych MySQL / PostgreSQL (możliwość tworzenia prostych instrukcji SQL);
  • doświadczenie i umiejętność sphinxsearch, redis, MongoDB, Couchbase;
  • doświadczenie w instalacji i konfiguracji rozwiązań serwerowych i sprzętu sieciowego;
  • znajomość języków programowania na poziomie pisania przydatnych programów narzędziowych (bash, perl, python);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • zdolność do nauki;
  • gotowość do zdobywania nowych umiejętności, kwalifikacji;

Dodatkowym atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe, preferowany profil informatyczny;
  • doświadczenie pracy w firmie hostingowej;

Obowiązki:

  • monitorowanie serwerów;
  • wsparcie techniczne serwerów firmy hostingowej;
  • tuning serwerów;

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych;
  • elastyczne godziny pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę medyczną;
  • miły i przyjazny zespół

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w jęz. angielskim wraz z aktualnym zdjęciem.

Proszę o dodanie w CV konta SKYPE.

Kategorie oferty : Administrator Serwera. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: #administratorit, #pracadlainformatyka, #pracaitwarszawa i serwery. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us