4 Gru 2015

Umowa o pracę Analityk Programista

MAGO S.A. – Opublikowane przez MAGO S.A.Nadarzyn, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

MAGO S.A.

Producent Regałów Sklepowych i Magazynowych,  dostawca kompleksowych rozwiązań wspierających nowoczesny handel i przemysł

W związku z dużym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do Działu IT na stanowisko:

Analityk Programista

miejsce pracy; Nadarzyn/ k Warszawy

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji na platformie ASP.NET MVC (C#)
  • Współtworzenie wizji rozwoju dotyczących dalszego rozwoju istniejących rozwiązań
  • Utrzymanie dotychczasowych rozwiązań systemowych
  • Techniczne wsparcie dla użytkowników
  • Bieżąca analiza uruchomionych rozwiązań i przedstawianie wniosków

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość Microsoft SQL Server (2008,2012) oraz języka T-SQL
  • Znajomość ASP.NET MVC,C#, JavaScript, CSS, XML
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność (zdolność do porozumiewania się z osobami które nie są programistami)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwoju systemów klasy ERP (Softlab)
  • Umiejętność korzystania z komponentów DevExpress ASP.NET
  • Umiejętność programowania .NET WPF

Oferujemy:

  • Stałą i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Zdobywanie nowych umiejętności i pogłębianie wiedzy
  • Ambitne wyzwania
  • Codzienną prace na bazie posiadającej ponad 700 tys. obiektów i miliony rekordów
  • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia produktowe i ogólnorozwojowe
  • Pakiet socjalny doceniany przez naszych pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

[email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Kategorie oferty : Analiza danych, ASP.NET, ASP.NET, C#, CSS, JavaScript, Języki programowania, Programista, Programista ASP .NET, Programowanie / Analizy i XML. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: #pracaanalityk, #pracaprogramista i pracait. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us