28 Lip 2015

Do uzgodnienia Informatyk

Wakat – Opublikowane przez WakatWarszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Wakat

A.P.P Wakat W. Kamiński
Dla naszego klienta, firmy z branży informatycznej pochodzącej z Danii, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 3300/1

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy
  • zaopatrzenie w sprzęt komputerowy
  • diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników
  • wdrażanie nowego oprogramowania
  • utrzymywanie sieci LAN
  • regularne tworzenie kopii zapasowych
  • konserwacja istniejącego sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
  • pomoc zdalna użytkownikom
  • pomoc bezpośrednia użytkownikom – wyjazdy i praca w różnych godzinach

Wymagania:

  • biegła znajomość systemów Microsoft Windows XP/ 7/ 8
  • biegła znajomość pakietu biurowego Microsoft Office 2007
  • znajomość systemów serwerowych Microsoft
  • znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN
  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2 minimum – jest to wymóg niezbędny
  • oprócz angielskiego drugi język mile widziany na poziomie C1 : francuski lub włoski lub niemiecki lub hiszpański, ewentualnie potrzebne są również inne języki obce np. turecki, rosyjski, holenderski
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w dziale wsparcia użytkownika
  • rozumienie działania systemów ERP i CRM
  • podstawy MSSQL 2008 i 2012 i usług ILS
  • webdevelopment
  • elastyczność w przypadku wyjazdów i pracy w różnych godzinach/ dyżury z możliwością odbierania telefonu

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Kategorie oferty : Informatyk, Inżynier ds. wsparcia technicznego, IT Specialist i Wdrożenia / Wsparcie / Szkolenia. Job Types: Do uzgodnienia. Job Tags: crm, ERP, mssql, praca dla informatyka, praca it i praca it Warszawa. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us