16 Lip 2015

Umowa o pracę KONSULTANT SAP – PROGRAMISTA INTERFEJSÓW

Hicron Sp. z o.o. – Opublikowane przez Hicron Sp. z o.o.Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

HICRON

KONSULTANT SAP – PROGRAMISTA INTERFEJSÓW

WROCŁAW

OPIS STANOWISKA

Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:

  • Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów HICRON;
  • Realizacja prac rozwojowych dla Klientów Serwisu HICRON;
  • Prowadzenie audytów w zakresie integracji w środowiskach opartych o Java / ABAP;
  • Weryfikacja i rozwój integracji międzysystemowej;
  • Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
  • Opracowanie specyfikacji i dokumentacji dla prac serwisowych.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym;
  • Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w środowisku SAP w szczególności SAP XI/PI/BC oraz pokrewne;
  • Dobra znajomość języka programowania ABAP (w tym ABAP OO);
  • Bardzo dobra znajomość programowania w jednym ze środowisk SAP XI/PI/BC.
  • Dobra znajomość co najmniej jednego z wymienionych zagadnień: ALE/EDI, WebServices, migracja danych, archiwizacja, EDIFACT;
  • Podstawowa znajomość przynajmniej dwóch obszarów funkcjonalnych SAP: FI, CO, MM, SD, WM, PP, QM, HCM, BI, CRM, będzie dodatkowym atutem;
  • Zdolności analityczne;
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym (B2).

NASZA OFERTA

  • Aktywny udział w innowacyjnych projektach;
  • Bardzo szeroki rozwój kompetencji;
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery;
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży;
  • Elastyczny czas pracy, również Home Office;
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne itd.).

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Kategorie oferty : ABAP, JAVA, Języki programowania, Programista / Projektant i SAP. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: praca dla programisty, praca it, praca it wrocław, programista ABAP, Programista java, Programista SAP i programowanie. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us