22 Lip 2015

Do uzgodnienia MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY

Hicron Sp. z o.o. – Opublikowane przez Hicron Sp. z o.o.Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

HICRON

MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY

WROCŁAW

OPIS STANOWISKA

Do Twoich zadań na tym stanowisku, należeć będzie:

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z Klientem niemieckim,
  • Analiza oczekiwań Klienta oraz odpowiadanie na jego potrzeby,
  • Aktywna współpraca z zespołem programistów w zakresie przekazywania informacji od Klientów,
  • Testowanie aplikacji.

NASZE WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego,
  • Zainteresowanie obszarem IT,
  • Umiejętność budowania relacji z Klientem,
  • Zaangażowanie, chęć uczenia się, samodzielność, sumienność.

NASZA OFERTA

  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języków obcych, imprezy integracyjne itd.).

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Kategorie oferty : Analityk systemowy i Tester aplikacji. Job Types: Do uzgodnienia. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us