16 Lip 2015

Umowa o pracę PROGRAMISTA .NET

Hicron Sp. z o.o. – Opublikowane przez Hicron Sp. z o.o.Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

HICRON

PROGRAMISTA .NET

WROCŁAW

OPIS STANOWISKA

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Udział w tworzeniu i rozwoju złożonych aplikacji biznesowych w technologii .Net
  • W zależności od specyfiki projektu tworzenie interfejsu użytkownika lubi/i programowanie warstwy logiki biznesowej z dostępem do bazy danych
  • Projektowanie i implementacja integracji z innymi systemami (w szczególności z systemem SAP)
  • Udział w analizach procesów biznesowych
  • Udział w zbieraniu i dokumentowaniu wymagań klienta
  • Udział w przygotowaniu specyfikacji technicznych

NASZE WYMAGANIA

  • Dobra znajomość programowania w technologii .Net, a w szczególności: C#, ASP.NET MVC, JavaScript, JQuery, EF, html, WPF
  • Znajomość TSQL oraz umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
  • „Lekka ręka” w pisaniu kodu – umiejętność tworzenia zrozumiałego i przejrzystego kodu
  • Praktyczne stosowanie zasady KISS w projektowaniu rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Mile widziane będzie doświadczenie w css 3.0, nHibernate, WCF, WF
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, pasja w działaniu

NASZA OFERTA

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach
  • Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży
  • Elastyczny czas pracy, również Home Office
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne itd.)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Kategorie oferty : .NET, ASP.NET, C#, CSS, HTML, JavaScript, Języki programowania, jQuery i Programista .Net. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: .net developer, # kodowanie, C# developer, CSS 3, html, praca dla informatyka, praca it, praca it wrocław, programowanie i programowanie aplikacji. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us