11 Kwi 2016

Do uzgodnienia Programista SQL

Datainfo Sp. z o.o. – Opublikowane przez datainfo_jsWarszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

datainfo-logo-v5_162x160_cien2

Wdrażamy nowoczesne technologie informatyczne dla wsparcia biznesu, kompetentnie i sprawnie. Oferowane systemy zarządzania są połączeniem tysięcy godzin naszej pracy oraz naszych zdolności, wiedzy i wieloletnich doświadczeń – to dopracowane produkty wsparte pracą naukową, doradztwem licznych konsultantów i niezwykle ważnymi sugestiami dotychczasowych kilkuset użytkowników. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu gwarantuje jakość oferowanych produktów i usług.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy:

Programista SQL

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach wdrożeniowych systemów klasy CRM/WMS/APS/MES.
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oprogramowania.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty.
  • Dobra znajomość MS SQL Server w zakresie T-SQL oraz mechanizmów integracji SSIS.
  • Znajomość C# i środowiska MS Visual Studio.
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy, samodzielność.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych 1-2 dniowych poza W-we.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę i przejrzysty system wynagrodzeń.
  • Ciekawe wyzwania projektowe.
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Datainfo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Apenińska 3A/3, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Kategorie oferty : C++, Języki programowania i T-SQL. Job Types: Do uzgodnienia. Job Tags: #pracadlaprogramisty, #pracawarszawa, pracait i sql. Wynagrodzenie: do negocjacji. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us