16 Gru 2013

Umowa o pracę Programista – Tester oprogramowania / Tester oprogramowania DSP

RADMOR S.A. – Opublikowane przez RedakcjaGdynia, pomorskie, Polska

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy

RADMOR

poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista – Tester oprogramowania / Tester oprogramowania DSP

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w pracach projektowych Biura Systemów i Oprogramowania ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia i testowania oprogramowania (testy modułowe, integracyjne, systemowe) wraz z tworzeniem dokumentacji, na stanowiskach Tester oprogramowania oraz Tester oprogramowania DSP
  • przygotowywanie infrastruktury testowej wykorzystującej gotowe narzędzia lub wytworzonej samodzielnie w wybranym języku programowania

Wymagania:

  • znajomość języków programowania C/C++ (z uwzględnieniem architektury procesorów sygnałowych, w przypadku aplikacji na stanowisko Tester oprogramowania DSP))
  • znajomość środowiska Linux/Unix
  • wiedza z zakresu testowania oprogramowania (najlepiej bazująca na ISTQB)
  • wiedza z zakresu cyfrowego przetwarzania sygnałów (w przypadku aplikacji na stanowisko Tester oprogramowania DSP)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie/analizę dokumentacji technicznej

Oczekiwane cechy osobowości:

  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

Dodatkowe atuty kandydata:

  • znajomość zagadnień związanych z technologiami radiokomunikacyjnymi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe na kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewnych,
  • znajomość narzędzi do testowania na różnych poziomach (m.in. STAF/STAX, Google Mock, Google Test),
  • znajomość języka Java,
  • znajomość języków skryptowych np. Python,
  • znajomość języka modelowania UML,
  • znajomość Code Composer Studio IDE (w przypadku aplikacji na stanowisko Tester oprogramowania DSP),
  • znajomość Eclipse IDE.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z wysokiej klasy  specjalistami, w zaawansowanych technologicznie projektach, w  międzynarodowym zespole
  • gwarantujemy dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz umożliwiamy doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • elastyczny – ruchomy czas pracy,
  • udział w szkoleniach zawodowych,
  • dofinansowanie do nauki

 Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

W ofertach (z listem motywacyjnym, oczekiwaniami płacowymi oraz CV) prosimy zaznaczyć o które z w/w stanowisk ubiega się Pan/Pani i przesłać je na podany niżej adres:

RADMOR S.A.
Dział Spraw Pracowniczych
ul. Hutnicza 3
81-212 Gdynia
e-mail: [email protected]

Prosimy również o pobranie i wypełnienie „Ankiety osobowej”, którą znajdą Państwo tutaj

W liście motywacyjnym prosimy umieścić poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy podczas realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

Kategorie oferty : Analiza danych, C/C++, JAVA, Języki programowania, Phyton, Programista i Tester Oprogramowania. Job Types: Umowa o pracę.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us