16 Lip 2015

Umowa o pracę STARSZY PROGRAMISTA JAVA

Hicron Sp. z o.o. – Opublikowane przez Hicron Sp. z o.o.Wszędzie

Opis oferty pracy

HICRON

STARSZY PROGRAMISTA JAVA

WROCŁAW, POZNAŃ

OPIS STANOWISKA

Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:

  • Rozwój i wsparcie złożonych aplikacji biznesowych w technologii JAVA/J2EE,
  • Weryfikacja i testowanie tworzonych rozwiązań,
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych bezpośrednio z klientem,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych kolegów z zespołu.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (IT oraz dziedziny pokrewne)
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji webowych w technologii JAVA/J2EE,
  • Znajomość Spring, Struts, Jsp, JAVASCRIPT,
  • Doświadczenie w pracy z kontenerem serwletów lub serwerem aplikacji (Apache Tomcat, Websphere itp.),
  • Umiejętność programowania/projektowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość relacyjnych baz danych,
  • Znajomość jednego z IDE (Eclipse, Netbeans) przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Doświadczenie z systemami kontroli wersji (CVS, SVN),

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z bazą danych Oracle,
  • Znajomość zagadnień związanych z wielowarstwowymi architekturami aplikacji webowych.

NASZA OFERTA

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery,
  • Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednemi z najlepszych ludzi w branży,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wysokie standardy pracy, możliwość angażowania się w wiele inicjatyw społecznych i sportowych,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego , imprezy integracyjne itd.)

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Kategorie oferty : JAVA, Java EE, JavaScript, Języki programowania, Kodowanie i testowanie i Programista JAVA. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: # kodowanie, developer, java, jee, praca dla informatyka, praca it, praca it wrocław, programowanie i programowanie aplikacji webowych. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us