31 Gru 2015

Do uzgodnienia Tester oprogramowania – Wrocław

Grupa Onet.pl S.A. – Opublikowane przez Grupa Onet.pl S.A. Grupa Onet.pl S.A.Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

W DreamLab kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tam dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Tworzymy rozwiązania, które znacząco wpływają na sposób, w jaki ludzie korzystają
z internetu.

Tester oprogramowania – Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Wspomaganie tworzenia serwisów internetowych
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Tworzenie i realizacja testów regresji
  • Raportowanie wykonanych testów
  • Tworzenie dokumentacji i raportów

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość Selenium oraz jednego z frameworków wspomagającego pisanie testów automatycznych (preferowane Codeception)
  • Praktyczna umiejętność budowania zapytań SQL
  • Znajomość narzędzi CI (Jenkins, Bamboo)
  • Sprawne poruszanie się w GIT
  • Znajomość narzędzi i metod testowania oprogramowania
  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość języków PHP, HTML, JavaScript, CSS
  • Skrupulatność oraz nastawienie na jakość pracy

Mile widziane:

  • Znajomość takich narzędzi jak: PHPUnit, Jira, Jenkins, Jmeter, Testlink
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa (SQLInjection, XSS, etc.)
  • Doświadczenie w pracy według metodyki Scrum

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych projektach
  • Możliwość decydowania o kierunkach rozwoju serwisów
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Grupy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne środowisko pracy
  • Opiekę medyczną oraz kartę Benefit
  • Wsparcie w relokacji
  • Formę zatrudnienia zgodna z Twoimi preferencjami

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupę Onet.pl SA (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Kategorie oferty : Automatyzacja testów, CSS, GIT, HTML, JavaScript, Języki programowania, PHP i Tester Oprogramowania. Job Types: Do uzgodnienia. Job Tags: #pracadlatestera, #testeroprogramowania i #wrocławit. Wynagrodzenie: nie podano. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us