1 Mar 2016

Do uzgodnienia Współpracownik w Dziale Wsparcia Technicznego

Advanced Administrations Sp. z o.o. – Opublikowane przez datawebWarszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Współpracownik w Dziale Wsparcia Technicznego

Wymagania:

  • doświadczenie w administracji *NIX (aktywne korzystanie z wiersza poleceń);
  • rozumienie architektury web-server, możliwość konfiguracji web-server i php w różnych wersjach (Apache + mod_php, nginx + php-fpm etc.);
  • średnia znajomość języka angielskiego w piśmie;
  • gotowość do zdobywania nowych umiejętności, kwalifikacji;
  • odpowiedzialność;

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języków programowania na poziomie czytania kodu (php, perl) i pisania przydatnych programów narzędziowych (bash);
  • doświadczenie pracy w firmie hostingowej;

Obowiązki:

  • obsługa klienta (Ticket System);
  • czat isq , skype;

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę medyczną;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • miły i przyjazny zespół

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie c.v. w jęz. angielskim wraz z aktualnym zdjęciem na adres [email protected].

Proszę o dodanie w c.v. konta SKYPE.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Kategorie oferty : Administrator sieci i systemów komputerowych, Bazy danych, Bezpieczenstwo / Systemy / Sieci, IT Specialist, IT&Technology i Wdrożenia / Wsparcie / Szkolenia. Job Types: Do uzgodnienia. Job Tags: #pracadlainformatyka i #pracaitwarszawa. Oferta wygasa za: Endless.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us