Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Szkolenia dla testerów i inżynierów oprogramowania została wyłączona

Szkolenia dla testerów i inżynierów oprogramowania

Opublikowane przez | 16 grudnia 2013 | szkolenia

SQAM

Szkolenia dla testerów i inżynierów oprogramowania w Warszawie

Uwaga: Rejestrując się na przyszło-roczne szkolenia do końca grudnia 2013 otrzymasz atrakcyjny Rabat

Styczeń

20-24.01.2014 – ISTQB Advanced Test Manager

Szkolenie według najnowszego syllabusa przygotowujące w pełni do zdania egzaminu na międzynarodowy certyfikat, poświadczający kompetencje kierownika działu testów

27-28.01.2014 – Zarządzanie Zespołem Programistycznym, Warszawa

http://sqam.org/zarzadzanie-zespolem-programistycznym

Praktyczne warsztaty dla członków zespołów programistycznych, osób planujących rozwój kariery w kierunku zarządzania zespołem programistycznym oraz doświadczonych managerów.

Uczestnicy nabędą wiedzę praktyczną oraz umiejętności efektywnego planowania i zarządzania pracą zespołu.

W trakcie szkolenia będą także poruszane tematy z zakresu umiejętności miękkich: pracy zespołowej, komunikacji, postępowania w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych.

29-31.01.2014 – Podstawy testowania oprogramowania ISTQB

Szkolenie dla wszystkich którzy chcą nabyć wiedzę podstawową w zakresie testowania oprogramowania lub usystematyzować swoją wiedzę oraz zdobyć uznawany na całym świecie certyfikat ISTQB. Szkolenie prowadzone jest w języku polskim na akredytowanych materiałach.

Luty

11-14.02.2014 – ISTQB Advanced Test Analyst

Szkolenie zostało przygotowane zgodne z programem międzynarodowej certyfikacji ISTQB i pozwala rzetelnie przygotować się do egzaminu. Daje  profesjonalną wiedzę i umiejętności z zakresu zaawansowanej analizy testowania.

15-16 i 22-24.02.2014 – Weekendowe szkolenie ISTQB Advanced Test Manager

Dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć certyfikat, a intensywne prace nad projektem nie pozwalają na udział w szkoleniu, organizujemy warsztaty w weekend. Ostatni dzień szkolenia wraz w egzaminem zaplanowany jest na poniedziałek i zakończy się około godziny 15, dlatego osoby chcące przystąpić do egzaminu w kolejny weekend prosimy o wcześniejsze informacje.

24-25.02.2014 – Podstawy Zarządzania Wymaganiami REQB

http://sqam.org/reqb-podstawy

Akredytowane szkolenie z Inżynierii Wymagań przygotowujące do zdobycia certyfikatu REQB Foundation Level. Certyfikat ten potwierdza umiejętności określania i opisywania wymagań, oraz przeprowadzania skuteczniej analizy wymagań. Potwierdza również znajomość procesu i procedur inżynierii wymagań, oraz zasady dobrego zarządzania ryzykiem.

Kontakt:

Joanna Konopka

Kierownik Projektu

[email protected]

www.sqam.org

Contact Us