Menu
×
Menu
Możliwość komentowania TECHCAMP#18: NA ZAKOŃCZENIE SEZONU DO WYGRANIA KONSOLA Xbox 360! została wyłączona

TECHCAMP#18: NA ZAKOŃCZENIE SEZONU DO WYGRANIA KONSOLA Xbox 360!

Opublikowane przez | 5 czerwca 2014 | wydarzenia

Entuzjasto nowych technologii czy jesteś gotowy na podróż w przyszłość? Już 11 czerwca w czasie finałowego odcinka 3 sezonu TechCampu spróbujemy przewidzieć dokąd zmierza Internet i prześledzimy bajt po bajcie temat Big Data. Nie możecie tego przegapić!
A jako, że finał należy świętować hucznie, w czasie wydarzenia każdy ma szanse wygrać Konsolę Xbox 360! Co trzeba zrobić by stać się jej szczęśliwym posiadaczem?

techcamp grafika

Na finale 3 sezonu TechCampu nie może zabraknąć nikogo, kto wierzy, że technologia to przyszłość. Miłość do IT pokazaliście już wielokrotnie (1922 uczestników zarejestrowanych w tym sezonie!) dlatego wierzymy, że temat kolejnego 18 już odcinka jest Wam równie bliski. W Studenckim Klubie Żaczek nie ukryje się przed nami żaden bajt informacji w temacie Big Data i Internet of Things. Na techcampowej scenie usłyszymy m.in. Marcina Klimka z Estimote. A ten, kto zastanawia się jak ugryźć ogromną ilość sieciowych informacji powinien koniecznie wysłuchać prezentacji Szymona Niemczury z Kontakt.io., który odpowie na pytanie jak mikro-lokalizacja i proximity computing zmienia nasz świat, zwłaszcza ten off-line. Na wszystkie pytania w temacie gromadzenia dużych ilości danych odpowie również Vladimir Mitiuszew z FreshMail, z którym zabrniemy w świat możliwości jakie daje chmura w email marketingu. Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądał technologiczny świat za 20 lat? Jak przetworzymy ogromne ilości sieciowych informacji? W czasie finału 3 sezonu TechCampu z pewnością nam to nie umknie i rozwikłamy wspólnie te zagadkę! Spotykamy się 11 czerwca, o 19:00 w Studenckim Klubie Żaczek. Rejestracja trwa.

W czasie finału sezonu nie zabraknie również networkingowych emocji gdy już po raz 18 zasiądziemy do Open Space by razem z prelegentami poznać szczegóły Big Data i Internet of Things, zadać nurtujące nas pytania oraz rozwiać technologiczne wątpliwości, a wszystko przegryźć gorąca pizzą.

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z partnerami Województwem Małopolskim, FreshMail, Kei.pl oraz Grupą Unity. Bieżące informacje o TechCampie znajdziecie na www.techcamp.pl.

Kto kocha IT nie może przegapić finałowego odcinka 3 sezonu TechCampu. A jako, że finał należy świętować hucznie, w czasie wydarzenia każdy ma szanse wygrać Konsolę Xbox 360! Co trzeba zrobić by stać się jej szczęśliwym posiadaczem?

1) Zarejestrować się na https://techcamp18.evenea.pl/
2) Przyjść na TechCamp 11 czerwca

Rozkład jazdy na 18 odcinek TechCampu:
– 19:00 -19:15 Vladimir Mitiuszew z FreshMail – Kamera 3D i śledzenie ruchu
– 19:15 – 19:45 Szymon Niemczura z Kontakt.io – Czy świat off-line przestanie istnieć? Krótka historia Beaconów.
– 19:45 – 20:15 – Marcin Klimek z Estimote – Internet of Things w praktyce
– 20:30 Open Space

Contact Us