Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Trendy: alianse – Przegląd trendów w motoryzacji została wyłączona

Trendy: alianse – Przegląd trendów w motoryzacji

Opublikowane przez | 27 listopada 2013 | felieton


Autor: Tomasz Fidecki
Senior Business Developer w brightONE, Szczecin

Dzisiejsza sytuacja na rynku powoduje, iż czas wprowadzenia produktu na rynek staje się coraz krótszy, co wymusza dynamiczną i efektywną implementację. Istnieje niepisana reguła, że lepiej jest wykorzystać istniejące rozwiązania aniżeli ponownie tworzyć od zera. Biorąc pod uwagę złożoność i ilość zaawansowanych technologii, jakie są ukryte w samochodzie, otrzymujemy obraz urządzenia pełnego innowacyjnych rozwiązań.

Czołowi gracze z branży reagują bardzo szybko i nawiązują ze sobą współpracę tworząc sojusze. Głównym celem tej współpracy jest opracowanie gotowych rozwiązań programowych oraz wspólnej platformy sprzętowej do dalszego wykorzystania w przypadku wielu projektów. Znak czasu widoczny jest również w sferze systemów operacyjnych czasu rzeczywistego. Częściowo wynika on z zapotrzebowania klientów, a częściowo z potrzeby wprowadzenia bezpłatnych i otwartych systemów opartych na systemach Linux.

Ze względu na obszerność oraz lepsza prezentację artykułu resztę możesz przeczytać po pobraniu całej treści w formacie PDF lub DOC.

Do pobrania pliku wymagana jest rejestracja na portalu.

Zachęcamy do lektury: KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ PEŁNĄ TREŚĆ ARTYKUŁU (format PDF)

Contact Us