Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Wielka mobilizacja programistów została wyłączona

Wielka mobilizacja programistów

Opublikowane przez | 6 sierpnia 2014 | konferencje, wydarzenia

Mobilization

 

18 października Łódź po raz kolejny stanie się nieformalną stolicą branży IT. Tego dnia do Łodzi z całej Polski oraz zagranicy przyjedzie prawie tysiąc programistów aby uczestniczyć w trzeciej edycji Mobilization – największej w Polsce konferencji poświęconej technologiom mobilnym.

 

Konferencja Mobilization już na dobre wpisała się do kalendarza programistów, z roku na rok ciesząc się coraz większym zainteresowaniem branży IT. W tym roku rekordowa liczba zarejestrowanych uczestników sprawiła, iż Mobilization 4 odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich gromadząc prawie tysiąc programistów.

26 października o godzinie 9.00 równocześnie w pięciu salach konferencyjnych rozpoczną się tematyczne prelekcje dotyczące rozwoju aplikacji i rozwiązań dedykowanych platformom mobilnym oraz sposobów na rozwijanie biznesu przy użyciu platform mobilnych.

Organizatorzy konferencji – Łódź Java User Group dużą uwagę poświęcają aktualności poruszanych tematów starając się aby podczas tego wydarzenia poruszane były najnowsze i najciekawsze zagadnienia dla środowiska IT. Dlatego też w ramach tegorocznej Mobilization ponad 30 polskich i zagranicznych prelegentów zajmować się będzie tematyką rozwoju aplikacji mobilnych dla tabletów i smartfonów szczególnie uwzględniając najpopularniejsze obecnie platformy: Android, iOS czy Windows Phone, a także zagadnieniami związanymi z HTML 5.

Prosimy zainteresowane osoby o obserwowanie strony mobilization.pl w celu rejestracji

Zapraszamy 18 października do Łodzi.

Contact Us