Menu
×
Menu

Viessmann

Grupa przedsiębiorstw firmy Viessmann jest jednym z wiodących w skali światowej producentów systemów techniki grzewczej. Kierowane w trzecim pokoleniu przez dr Martina Viessmanna przedsiębiorstwo zostało założone w 1917 roku. Obrót całej grupy wynosi 1,7 mld EURO, a zatrudnienie ponad 9.400 pracowników. Posiadamy 22 zakłady produkcyjne w 10 krajach oraz sieć dystrybucyjną łącznie w 74 krajach, a także 120 oddziałów handlowych na całym świecie.

Viessmann, jako przedsiębiorstwo rodzinne, kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.

W związku z budową we Wrocławiu Centrum Badawczo Rozwojowego Viessmann poszukujemy kandydatów na stanowiska programistów aplikacji mobilnych, programistów .Net i programistów systemów wbudowanych.

Poniżej przekazujemy parę informacji na temat Centrum, które być może pomogą Państwu w decyzji o wzięciu udziału w rekrutacji:

Centrum Badawczo Rozwojowe Viessmann znajduje się we Wrocławiu, na ul. Duńskiej 6 (Wrocławski Park Technologiczny, budynek Delta).

Niewątpliwie największą zaletą pracy w naszej firmie jest zróżnicowany zakres obowiązków, możliwość stworzenia od podstaw czegoś całkowicie nowego i aktywny udział w budowie naszego ośrodka.

Praca w naszych zespołach projektowych (zwykle 4 – 6 osobowych) stwarza warunki do tego, aby mieć realny wpływ na produkt końcowy, jednocześnie czerpiąc radość ze zróżnicowanych technologii oraz ciekawych projektów. Już wkrótce rozpoczynamy prace przy projektach związanych z oprogramowaniem dla inteligentnych budynków oraz urządzeń mobilnych

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do złożenia aplikacji na adres mailowy: [email protected]

OFERTY PRACY
Programista aplikacji mobilnych
Programista systemów wbudowanych (Embedded Systems)

Contact Us