Menu
×
Menu

G-Force Recruitment

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi outsourcingu kadry IT oraz outsourcingu rekrutacji IT dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy projekty IT oraz procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze IT na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektora IT, BPO/SSC, FMCG, branży finansowej i medialnej.

Wieloletnie doświadczenie i dogłębna znajomość rozwijającego się dynamicznie rynku pracy, pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych klientów i przedstawić im najlepszych kandydatów zarówno w obszarze popularnych technologii (np. Java, .Net, C++) jak i specjalistów o nawet najrzadszych kompetencjach.

Nasz Zespół to eksperci doświadczeni w przeprowadzaniu wymagających rekrutacji i projektów outsourcingowych. Pracujemy w podziale na wyspecjalizowane zespoły obsługujące poszczególne sektory rynku pracy. Z sukcesem realizujemy zlecenia, które wymagają precyzji w działaniu i zachowania najwyższych standardów, szybkości i dużego zaangażowania.

OFERTY PRACY

http://pracait.com/praca/programista-srodowisk-testowych-lider-zespolu/
http://pracait.com/praca/mobile-software-engineer-programista-dla-rozwiazan-mobilnych/
http://pracait.com/praca/programista-android-2/

Contact Us