Menu
×
Menu

Techland

…Mobile
Programmer?!

Mamy dla niego wiadomość: jest praca we Wrocławiu.

O Tobie

Chcesz robić gry mobilne
Wierzysz, że rozrywka elektroniczna to nie tylko jedna z najbardziej dochodowych i przyszłościowych gałęzi przemysłu, ale też świetna zabawa. Technologie mobilne zawsze były dla Ciebie czymś bardzo interesującym. Dla nas tak właśnie jest!

Grasz w gry mobilne
Masz swoje ulubione tytuły, ale obserwujesz też nowości. Nie przeraża Cię duża liczba gier na AppStore/Google Play – ba! – dla Ciebie to jest to! A może udało Ci się już umieścić w którymś ze sklepów własną grę?

Lubisz programować…
…I to odkąd pamiętasz. Znasz dobrze C/C++, a i C#/Objective C/Java nie są Ci obce. A tak naprawdę język programowania nie ma znaczenia – ważne, żeby robić fajne gry. Do tego algebra liniowa zawsze bardziej Cię pociągała niż historia sztuki…

Znasz technologie tworzenia gier
„Po co własna technologia – weź Unity i zrób swoją grę” – mówili. „Corona jest dużo lepsza od Cocosa 2D” – mówili. Ale Ty masz już swoje zdanie na ten temat. Może chciałbyś nam o nim opowiedzieć?

Co będziesz robił?

Programiści w Shortbreak Studios wspólnie z całym Zespołem pracują nad wizją gry, zgłaszają swoje pomysły i rozwijają istniejące. Wprowadzają je potem w życie, implementując i rozwijając rozgrywkę w naszych grach mobilnych, nadając im unikalny charakter.

O nas

Jesteśmy elastyczni
Dzielimy się obowiązkami i każdy z nas w czym innym jest dobry. Cały Zespół ma jednak wkład w kształt projektu. Spróbuj być jednocześnie programistą, grafikiem, designerem, testerem i graczem. To dopiero wyzwanie. :)

Wierzymy, że człowiek uczy się tylko na własnych błędach
Wymyślamy, prototypujemy, krytykujemy, ulepszamy, ulepszamy, ulepszamy i… wydajemy gry. Nieustannie śledzimy konkurencję, szukamy (jeszcze bardziej!) optymalnych rozwiązań, chcemy się uczyć i rozwijać.

Tworzenie gier to dla nas coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także – po prostu – świetna zabawa
Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne.

Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych
Na przykład: fundusz inwestycyjny z dodatkowym ubezpieczeniem na życie, opieka zdrowotna i karta Multisport, prezenty okolicznościowe, na bieżąco aktualizowana o najnowsze pozycje biblioteka książek i gier, zniżka na wszystkie produkty firmy, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników… To oczywiście nie wszystko.

Zainteresowany?

Zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) na adres: [email protected], w tytule umieszczając nr ref. MP/10/13

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.”

Shortbreak Studios
Techland

Contact Us