Menu
×
Menu

Motorola Solutions

MOTOROLA SOLUTIONS W POLSCE
Motorola Solutions posiada siedzibę w Krakowie i Warszawie. W stolicy mieści się biuro handlowe, zaś w Krakowie znajdują się dwa centra Motoroli: Centrum Oprogramowania, w którym tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA, oraz Centrum Finansowe będące częścią globalnej sieci centrów Motoroli świadczących usługi księgowo-rozliczeniowe oddziałom firmy na całym świecie.

Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie (Radio Solutions Krakow Design Center) jest jednym z czołowych centrów technologicznych Motorola Solutions na świecie. Ośrodki te wspierają działania Motorola Solutions w rozwoju oprogramowania oraz innowacyjnych projektach sprzętowych. Centrum Oprogramowania w Krakowie zaczynało swoją działalność z załogą liczącą kilkanaście osób, obecnie zaś liczy kilkaset i wciąż przybywają nowi. Zatrudniamy najlepszych specjalistów na rynku, pochodzących z całej Polski – są to młodzi, wykształceni absolwenci informatyki, automatyki i robotyki, elektroniki i telekomunikacji, fizyki, elektrotechniki etc., a także eksperci, którzy zdobyli już doświadczenie w branży.

Centrum Oprogramowania w Krakowie zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania systemów bezpieczeństwa publicznego TETRA/APCO- 25/LTE. Nasi inżynierowie tworzą oprogramowanie dla najnowocześniejszych cyfrowych systemów łączności bezprzewodowej, umożliwiające również zarządzanie sieciami oraz terminalami radiowymi w systemach TETRA i ASTRO. Podczas codziennej pracy programiści tworzą nowe funkcjonalności takich elementów systemu jak stacje bazowe, konsole dyspozytorskie oraz aplikacje zarządzające bezpieczeństwem. Dzięki naszemu oprogramowaniu klienci wykorzystujący sieci radiowe Motorola Solutions mogą również monitorować ich aktualną wydajność, modyfikować konfiguracje, obserwować wszelkie zdarzenia, jakie w nich przebiegają oraz dbać o ich pełne bezpieczeństwo. Tworzymy także aplikacje wykorzystujące możliwości przesyłania danych przez systemy radiowe, aby dostarczyć użytkownikowi końcowemu szerokie spektrum serwisów.
Pracując z nami, będziesz miał szansę uczestniczyć w pełnym cyklu produkcji oprogramowania: od architektury software’u przez development i testy, aż do integracji systemu. Z naszych produktów korzystają policjanci, strażacy, wojskowi, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie. Posiadamy laboratorium doskonale wyposażone zarówno w elementy systemów, jak i sprzęt pomiarowodiagnostyczny – poczynając od mierników i oscyloskopów, a na symulatorach sygnałowych kończąc. Duża liczba dostępnych radiotelefonów i stały dostęp do systemu TETRA poprzez interfejs radiowy stwarzają komfortowe warunki pozwalające na szybką weryfikację wyników własnej pracy.

OFERTY PRACY

C / C++ Software Engineer
iOS Developer
Software & Windows / Unix System Engineer
Lab Configurator
Front-End Developer
Java Software Engineer

Contact Us