Menu
×
Menu

HICRON – Technical Supremacy!

HICRON – Technical Supremacy!

HICRON należy największych i najbardziej doświadczonych integratorów rozwiązań IT w Polsce. Oferujemy Klientom wysokiej jakości usługi w zakresie wdrożeń i rozwoju systemów informatycznych wspomagających zarządzanie.

Wdrażamy systemy SAP, projektujemy dedykowane rozwiązania IT opierając się o technologie .Net, Java, PHP, tworzymy aplikacje typu Enterprise Mobility. Współpracujemy stale z Klientami światowej klasy w Polsce i za granicą: w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Austrii, krajach Benelux, we Włoszech, w USA i innych krajach. Należą do nich między innymi Grupa MAN, Volvo CE, Andritz, AMAG, Kompania Piwowarska, AmRest, Play Porsche. Jako jeden z nielicznych partnerów SAP Polska, wspólnie z SAP AG z siedzibą w Walldorf tworzymy i rozwijamy produkty branżowe SAP.

Dołącz do HICRON

Lubisz wyzwania? Chcesz się wykazać? Przeciętność to dla Ciebie nuda? Oferujemy pracę w jednej z najnowocześniejszych branż – projektowania i wdrożeń systemów ERP. Umożliwiamy udział w nowatorskich projektach dla liderów rynku w Polsce i za granicą. Gwarantujemy współpracę z ludźmi o nieprzeciętnych pomysłach i zainteresowaniach, ceniących motywację, poczucie humoru i zaangażowanie.

Poszukujemy osób z przedsiębiorczą duszą, którzy chcieliby dołączyć do firmy o długiej liście sukcesów. Szukamy pracowników z wysoką motywacją, zorientowanych na sukces, chętnych zaangażować się w kreowanie przyszłości i wspólnie z nami podbijać rynek. Posiadasz te cechy? Dołącz do nas!

Wysokiej jakości szkolenia, praca dla jednej z najbardziej znanych marek na rynku to tylko ułamek tego, co oferujemy naszym pracownikom. Poza rozwojem zawodowym, gwarantujemy swobodną, przyjazną atmosferę w firmie, rozbudowany pakiet socjalny obejmujący naukę języków obcych i opiekę medyczną.

Rekrutacja trwa

Poniżej zamieszczamy oferty pracy na stanowisko PROGRAMISTY JAVA. Na naszej stronie www.hicron.com/kariera znajdziesz inne aktualne oferty. Jeśli obecnie nie znajdujesz nic dla siebie, powiedz czym chciałbyś się u nas zajmować. Przy kolejnych rekrutacjach z pewnością uwzględnimy Twoje zgłoszenie.

OFERTY PRACY

MŁODSZY PROGRAMISTA JAVA (NR REF. 12/07/JAVA)
STARSZY PROGRAMISTA JAVA (NR REF. 12/07/JAVA+)

Contact Us