Menu
×
Menu

X-Trade Brokers

XTB jest europejskim domem maklerskim z siedzibą w Warszawie, specjalizującym się w instrumentach finansowych będących przedmiotem obrotu na rynku pozagiełdowym i giełdzie.
Od 2002 roku aktywnie działamy na rynkach zagranicznych, gdzie oferujemy naszym klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością. Platformy transakcyjne udostępniane przez XTB są autorskim rozwiązaniem firmy – efektem pracy najwyższej klasy specjalistów w zakresie IT i Tradingu. Dzięki zaawansowanym narzędziom transakcyjnym, XTB umożliwia inwestorom dostęp on-line do rynków finansowych w dowolnym miejscu i czasie.

X-Trade Brokers jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie. Zatrudniamy w sumie ponad 250 pracowników, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i specjalistycznej wiedzy budują pozycję i wizerunek firmy na globalnym rynku.
Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów w Europie, min.: w Czechach, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, Francji, w Niemczech, Rumunii oraz na Węgrzech.

Dołącz do teamu, który wie jak osiąga się zwycięstwo w kategorii „Platforma forexowa roku 2011” Gazety Giełdy „Parkiet” i otrzymuje nagrodę za: „innowacyjne technologie, szeroką paletę produktów i niekonwencjonalne pomysły marketingowe”.

Proces rekrutacyjny.

Aby wziąć udział w rekrutacji wyślij nam prawidłowo wypełniony formularz aplikacyjny przypisany do konkretnego ogłoszenia o pracę. Aplikacje (CV i list motywacyjny) przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ, który znajduje się w treści danego ogłoszenia o pracę.

Dowiedz się jak pomyślnie przejść proces rekrutacyjny i rozpocząć karierę zawodową w XTB. Nie daj się zaskoczyć, sprawdź jak możesz przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Tu zapoznasz się z zasadami naboru i etapami rekrutacji!

więcej

Oferty pracy

Programista Java
Programista Systemu CRM

Więcej ofert pracy

http://www.xtb.pl/o-nas/Kariera/Praca

Contact Us