Menu
×
Menu

Centrum Technologii Mobilnych MOBILTEK S.A.

Podstawowym obszarem działalności firmy powstałej w 2002 roku jest agregacja usług SMS, na bazie której Mobiltek wypracował sobie istotny udział w rynku i rozpoznawalność marki.

Równolegle spółka rozwija się w kierunku rozwiązań IT, koncentrując się na obszarze bankowości mobilnej oraz płatności mobilnych. Obecnie firma jest uznanym ekspertem w sektorze mobilnych usług finansowych. Oferowane rozwiązania to zarówno produkty SMS gotowe do wdrożenia w ciągu kilku dni, jak i dedykowane aplikacje „szyte na miarę”, uwzględniające specyficzne potrzeby i wymagania klientów.

W oferowanych usługach wykorzystywane są technologie SMS, MMS, WAP, IVR, JavaPhone, STK oraz XHTML. Mobiltek jest również autorem aplikacji dla platform Symbian, Windows Mobile, Google Android oraz Apple (iPhone). Dla swoich klientów wykonuje także usługi programistyczne i integracyjne w oparciu o architekturę zorientowaną na usługi (SOA).

Firma koncentruje się na klientach z sektora biznesowego. Zespół Mobiltek stanowią specjaliści w zakresie analizy, projektowania, wdrażania oraz sprzedaży produktów i usług sektora nowych technologii. Mobiltek jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i zdobywcą licznych nagród za innowacyjność technologiczną i kreację.

Wizja i wartości firmy

Mobiltek dostawcą najwyższej jakości usług i rozwiązań, które w związku ze zmianami socjologicznymi oraz rozwojem technologii bezprzewodowych będą stanowić prawdziwą wartość dla naszych klientów.

Aby zrealizować naszą wizję kierujemy się dobrze zdefiniowanymi wartościami, z których najważniejsze to:

  • Proaktywność – znamy swoje możliwości i mamy program działania; to my decydujemy, co chcemy robić i kreujemy przyszłość firmy. Nasze działania skupiamy na szukaniu pomysłów i rozwiązań, które będą źródłem naszej przewagi konkurencyjnej.
  • Relacje z klientem – mamy bardzo dobre relacje z najważniejszymi klientami i rozumiemy ich biznes. Potrafimy sami wymyślić rozwiązania, które przyniosą korzyści naszym klientom, a dzięki temu i nam. Nasza wartość dla klienta leży głównie w zrozumieniu potrzeb i generowaniu rozwiązań i pomysłów.
  • Odpowiedzialność i zaufanie – jesteśmy odpowiedzialni i wiarygodni, a nasze czyny odzwierciedlają nasze słowa. Mamy do siebie wzajemne zaufanie i szacunek i potrafimy ze sobą współpracować tworząc w ten sposób coraz lepsze produkty i usługi.

Oferty pracy
.NET Developer
Lead .NET Developer

Contact Us